• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Exact Rail, EXR80618-2] waffle box car, AT&SF #37549

Konrad Lewandowski

Znany użytkownik
Reakcje
292 0 0
#1
- producent modelu: Exact Rail
- linia modeli: Platinium Series
- nr katalogowy modelu: EXR80618-2
- długość modelu: 242 mm
- typ sprzęgu: Kadee odwzorowane w skali
- typ wagonu: waffle box car
- ilość wózków: 2
- ilość osi: 4
- pojemność/kubatura: 7315 Cu.Ft. = 207,14 m3
- towarzystwo kolejowe: AT&SF
- nr inwentarzowy pierwowzoru: 37549

Model wykonany na najwyższym poziomie, mnóstwo detali, metalowe elementy. Zmontowany czysto i precyzyjnie. Przestrzenne stopnie drabinek, zamki drzwi. Napisy wykonane dokładnie i starannie, czytelne nawet te najdrobniejsze. Ładnie wykonane wózki oraz armatura pod podwoziem wagonu.

Jako wadę mógłbym uznać wózki, mimo tego, że fabryczne są dobre, to mogłyby być lepsze. Warto chyba byloby wymienić na Kadee, te ze sprężynami.

KPL-12234.jpg KPL-12235.jpg KPL-12236.jpg KPL-12237.jpg KPL-12238.jpg KPL-12239.jpg KPL-12240.jpg KPL-12241.jpg KPL-12242.jpg KPL-12243.jpg
 
OP
OP
Konrad Lewandowski

Konrad Lewandowski

Znany użytkownik
Reakcje
292 0 0
#2
I mam jeszcze jedną uwagę. Te wagony wykonane są lepiej niż polskie manufakturowe wagony PKP i kosztują od nich mniej.
 
OP
OP
Konrad Lewandowski

Konrad Lewandowski

Znany użytkownik
Reakcje
292 0 0
#4
Podobnie jest z seryjnymi wagonami Brawy.
A słusznie, muszę przyznać, że na Gags'ie z manufaktury mocno się zawiodłem, a kosztował więcej. Co nie zmienia faktu, że go lubię i cieszę się, że kupiłem (czekam na kolejnego) ale przynajmniej napisy polska manufaktura powinna robić lepsze za takie ceny, jakich sobie winszują.
 

Podobne wątki