• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ex kraków-gdynia

juras.p

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich , i jednoczesnie mam pytanie czy ktoś z tu obecnych wie o ktorej wyjezdzał w latach 90-tych pierwszy express relacji krakow- gdynia i o której był w gdansku , dziekuje
 
Ł

Łukasz K

Gość
#2
Proszę sprecyzować, o który rozkład jazdy chodzi. Stwierdzenie "lata 90-te" to zbyt długi okres czasu i zmian w rozkładach jazdy by ktokolwiek mógł powiedzieć godziny odjazdów/przyjazdów.
Z tych co ja pamiętam to pierwszym był i jest "Lajkonik" (obecnie EIC. Dawniej IC)
 

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#4
juras.p napisał(a):
Witam wszystkich , i jednoczesnie mam pytanie czy ktoś z tu obecnych wie o ktorej wyjezdzał w latach 90-tych pierwszy express relacji krakow- gdynia i o której był w gdansku , dziekuje
nie mam żadnych rozkładów z tamtych czasów ale kojarzę, że na początku lat 90tych wyjeżdżał bodajże 6.05 i na bank byłem pod 'Pekinem' w stolicy koło 9.00. A do Gdyni dojeżdżał coś pewnie koło 13.00 (ok. 7 godz. jazdy) ale o której dokładnie to już nie wiem bo tak daleko nie jeździłem ;)
 

Podobne wątki