• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Eurorail

OP
OP
W

wiygN1

Gość
#5
Misiek napisał(a):
Czy one są zgodne z oryginałem?
wiygN napisał(a):
Fotki marne...
Ale nawet na nich widać już pewne niedoróbki... O ile pasek jest mniej lub bardziej przerywany na różnych wagonach (stronach wagonu?) to już oznaczenie klasy jest ewidentnie zbyt duże. Sprzedawca na serwisie aukcyjnym odmówił mi przysłania większych zdjęć tłumacząc się słabym aparatem :-/
 

Załączniki

OP
OP
T

twardy1

Gość
#7
no dobra , dobra a nawet gdyby były super odwzorowanymi modelami to co je pociągnie :p
eee na szlaku PKP - ofkors

a w opisie czytamy
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :middle:de
Some infos read on E.M. catalogue.
The coach is produced with a special resin that has a behaviour like ABS; in total are used 4 stamps. Buffers are in microfusion. Hooks and hoods in white metal. Cover hooks and windows in photoedge. All inscriptions with decals and double fixer. All with spray painting and final protective paint. Wheels in turning and burnishing ( a insulator on one side ).

ale i tak wyglądają nie¼le , tylko chyba nie mają kinematyki krótkiego sprzęgu :-/
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#8
twardy napisał(a):
co je pociągnie (...) na szlaku PKP
Od Rzepina do granicy jedzie Ludmiła :)

A za kilka lat może EP09 od Matu... Albo dużo wcześniej EU43 od PiotraB ;-) No chyba, że PKP coś jeszcze kupi...
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#10
NIE KUPUJECIE TEGO! ....kupiłem - cena 100 euro za 3 szt. Badziew potworny! Zdjięcia do wglądu. Wózki są odlewane z jakiejś miękiej żywicy- rozkraczają się. Oznaczenia to kalki i to przeważnie krzywo położone. Naprawdę szkoda kasy. Całość wygląda koszmarnie - zdjęcia do wglądu.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#13
Ja już nie wspomnę o fakcie ,że czekałem 45 dni na paczkę....najpierw sprzedawca pisał ,że jest chory- potem ,że już wysłał...eh. naprawdę odradzam!