• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Europejskie ciężarówki Żyraf82

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#9
Pod względem konfiguracji modelu , dla mnie kwintesencja esencji :D Man F2000 , kabina bez spojlerów i do tego jeszcze na małych kółkach i w fajnym malowaniu . Świetny model .
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#18
Toż to kolor proboszczowy... :D MAŃKI na +, kolorystyka na -. Co Cię wzięło na ten kolor ?? Hmmm chyba że tam wino przewozisz (mszalne) :LOL:.
 
OP
OP
zyraf82

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#19
Toż to kolor proboszczowy... :D MAŃKI na +, kolorystyka na -. Co Cię wzięło na ten kolor ?? Hmmm chyba że tam wino przewozisz (mszalne) :LOL:.
Za winem nie przepadam, wolę piwo :) A co do koloru, no cóż. Nie jest popularny a jest ponad 30 różnych modeli w barwach tego spedytora. Fajnie jest mieć coś mało spotykanego.
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#20
Pamiętam mojego świra na punkcie modeli z grupy Schnellecke więc modele bardzo mi sie podobają. (y) Masz co zbierać, mam nadzieję, że podkolekcja będzie się powiększać. :D
 

Podobne wątki