• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Europejskie ciężarówki Żyraf82

OP
OP
zyraf82

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#63
Dzięki za komentarze. Mam fazę ostatnio na klasyki lat 70-tych i 80-tych.
A teraz najlepsze.......ja tych modeli jeszcze na oczy nie widziałem :p Leżą ciągle i pośrednika :)
Ale wiem, że będę z nich zadowolony i mam już spory materiał do przeróbek.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#65
Dzięki za komentarze. Mam fazę ostatnio na klasyki lat 70-tych i 80-tych.
A teraz najlepsze.......ja tych modeli jeszcze na oczy nie widziałem :p Leżą ciągle i pośrednika :)
Ale wiem, że będę z nich zadowolony i mam już spory materiał do przeróbek.
Po pierwsze gdyby nie ja to by te modele światła dziennego nie zobaczyły... są fajne, więc je światu pokazałem..
A po drugie nie marudź i zapraszam po odbiór marudo...
A zapomniałbym idziesz na rekord... trzeci wpis w ciągu tygodnia.. BRAWO TY.
 
OP
OP
zyraf82

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
#66
Po pierwsze gdyby nie ja to by te modele światła dziennego nie zobaczyły...
Dziękuję łaskawco zarówno za wypomnienie zakupu jak i za usługę prezentacji. Czekam na fakturę :) Co do odbioru wiesz jak u mnie jest z czasem.....tak jak z robotą nad modelami :( A jeśli idzie o ilość wpisów......wal się. Ty nadrabiasz za wszystkich :p
Niestety panowie te staruszki w serii nie zostaną. Marzy mi się flota gruchotów z drogi do Iranu :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#68
Dziękuję łaskawco zarówno za wypomnienie zakupu jak i za usługę prezentacji. Czekam na fakturę :) Co do odbioru wiesz jak u mnie jest z czasem.....tak jak z robotą nad modelami :( A jeśli idzie o ilość wpisów......wal się. Ty nadrabiasz za wszystkich :p
Niestety panowie te staruszki w serii nie zostaną. Marzy mi się flota gruchotów z drogi do Iranu :)
Zrobienie prezentacji, czyli dodatkowe zdjęcia oprócz tych moich to dla mnie kilka minut roboty, więc nie mogłem się powstrzymać, bo modele fajne i światło tego dnia było bardzo dobre.
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#69
Dziękuję łaskawco zarówno za wypomnienie zakupu jak i za usługę prezentacji. Czekam na fakturę :) Co do odbioru wiesz jak u mnie jest z czasem.....tak jak z robotą nad modelami :( A jeśli idzie o ilość wpisów......wal się. Ty nadrabiasz za wszystkich :p
Niestety panowie te staruszki w serii nie zostaną. Marzy mi się flota gruchotów z drogi do Iranu :)
A ni mi się waż niszczyć te zacne relikwie jak co to się chętnie zamienię na inne modele w tech samych markach których nie będzie żal wysłać na islamistów mudżachedinów :D.
 

Podobne wątki