• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU44 - gdzie spotkam? Jakie połączenia obsługuje?

vqsoft

Znany użytkownik
Reakcje
4 0 0
#1
Witam. Panowie podpowiedzcie na jakiej linii spotkam Husarza ? Chcielibyśmy z synem upolować Eu44... zastanawiam się gdzie i o której pójść aby upolować ten model..

Warszawa i okolice....
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#4

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
#8
Jest jeszcze BGE (Berlin Gdynia Exspres), jechałem nim do Poznania , startuje codziennie rano z Gdyni.
W Poznaniu ma mijankę Z BWE, więc 2 Husarze na raz można złapać :)
IMG_0631.jpg
 

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
#11
Witam. Panowie podpowiedzcie na jakiej linii spotkam Husarza ? Chcielibyśmy z synem upolować Eu44... zastanawiam się gdzie i o której pójść aby upolować ten model..
Warszawa i okolice....
Pewnie sprawa już się zdezaktualizowała, ale najlepiej polować na IC/EC/EN na Wschodnim lub Zachodnim. Najczęściej prowadzi je Husarz:
PKP-IC Husarz

PKP-IC Husarz with the EN 447 Jan Kiepura austerity train

Husarz

PKP-IC Husarz

PKP-IC Husarz

PKP-IC Husarz z BWE


Upolowany gdzieś za Grodziskiem z sąsiedniego pociągu:
PKP-IC Husarz


Można też spróbować wybrać się na Olszynkę, gdzie Husarze nocują.
 

Romek 222

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#12
Husarz(5 370 008) w białym ubranku z okazji Opener Festiwal prowadzi EIC 1405 ONDRASZEK relacji Warszawa Wsch.-Bielsko Biała Gł. uchwycony na wylocie z Tychów w kierunku Bielska.
DSC_00121.jpg
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#17
My spotkaliśmy skład Intercity "Sobieski" Katowice-Gdynia prowadzony przez Husarza 5 370 010 w Gołonogu 2015-03-24 W różowych barwach TMobile ale niestety o tej godzinie jestem paskudnie pod słońcem...

Husarz PKP Intercity 5 370 010 Gołonóg (1 of 1).jpg
 
Ostatnio edytowane:

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#18
2015-03-25

Husarz 5 370 007 w składzie Intercity "Sobieski" z Wiednia do Gdyni mknie przez Gołonóg. Dziś lepsze światło ale i chyba ustawienia aparatu :) Przejście z trybu auto na tryb M jest jak narodzenie się na nowo...znowu jestem jak tabula raza i mnóstwo ćwiczeń przedemną ;) Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Husarz 5 370 007.jpg
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
#19
@vqsoft wpadaj do mnie z synem na piwo. Przez Gołonóg codziennie Husarze lecą :) Szkoda, że ciągle różowe...

Tym razem Husarz 5 370-007 "Sobieski" przejeżdża Gołonóg w kierunku Katowic.

EU44 Husarz 5 370-007.jpg


...i teraz pytanie do expertów: w stosunku do poprzedniego zdjęcia widzę inne kolorowe paski wagonów. Czy one coś konkretnego oznaczają czy to tylko wizja artysty?
 
Ostatnio edytowane:

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#20
O jakie paski chodzi? Nad oknami? Jeśli tak to żółty - 1 klasa, bordowy - wagon barowy/restauracyjny, zielony - 2 klasa.

A co do EU44 to trafiają się ostatnio na TLK Gorzowiak i TLK Goplana.
 

Podobne wątki