• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konwersja Modele lokomotyw serii EU44 w specjalnych okleinach z okazji EURO 2012

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#41
Będą dostępne u Ciebie w sprzedaży ?Pytam,albowiem ten biało-czerwony no ładny taki. Też piszę używając telefonu-ile palnąłem błędów?
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
#43
Witam, z jakiego spotkania jest ten filmik?? Mam pytanko z skąd jak i gdzie mógłbym pozyskac ten dzwięk z filmikado mego loka proszę o pomoc
Film został nakręcony na spotkaniu w Rybniku w sobotę 26.05. Dźwięk to standardowy produkt Zimo MX640
Poniżej poskładany Stadion Miejski w Poznaniu
2.jpg
 

boczek01

Moderator Grupy "Piętrusek"
OKMK Piętrusek
KKMK
Reakcje
11 0 0
#51
Niestety po zakończeniu udziału naszej reprezentacji w EURO, pozostaje jedynie popatrzeć, posłuchać i pomarzyć:

P.S. Darku jestem pod wrażeniem Twoich wykonań.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#52
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że obraz ''kroczy''? Popatrzeć i fotografować można do września, swoją drogą szkoda, że PKPIC troszkę późno wyszła z tak fajną inicjatywą. Mogła śmiało zacząć kilka miesięcy wcześniej.
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
#56
Zajęło mi to pięć miesięcy ale udało się zmajstrować wszystkie 10 Taurusów.
Poniżej ostatni Taurus w oznaczeniu Duńskim i małe podsumowanie.
f1.JPG
f1.JPG
Husarze 2012.jpg
 

Załączniki

Podobne wątki