• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
A po co tutaj piszecie o modelu produkcji Schlesienmodelle, skoro został stworzony wątek na ten temat, a ten jest autorstwa Jan-kola i dotyczył jego modelu?
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
Pytanie powinno raczej brzmieć kiedy się było można zapisywać i czy będzie można się zapisać ponownie ;)
Ja się zapisałem, ale olany zostałem więc chyba juz nie da się zapisać.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Powyżej:

A po co tutaj piszecie o modelu produkcji Schlesienmodelle, skoro został stworzony wątek na ten temat, a ten jest autorstwa Jan-kola i dotyczył jego modelu?
i wcześniej:

Jutro na forum pojawi się garść informacji na temat tego co powyżej. Dlatego mam prośbę, by poczekać do jutra, a od jutra można zacząć dyskusję na ten temat.
W każdym razie - EU07 nadchodzi!
Bierzemy z Ciebie przykład :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
Tabor 36
Tabor 29
Tabor 19
A
Tabor 85

Podobne wątki