• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
No! Na to czekałem! A skoro się pojawiły próbne odlewy... teraz przydało by się, żeby kilka osób, które tak psy wieszały zastanowiły się nad swoim podejściem do projektu i ich autora, pora zakopać topór wojenny i zabrać się jeśli autor przewiduje za rzeczową dyskusje co i w jaki sposób poprawić ;)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Jutro na forum pojawi się garść informacji na temat tego co powyżej. Dlatego mam prośbę, by poczekać do jutra, a od jutra można zacząć dyskusję na ten temat.
W każdym razie - EU07 nadchodzi!
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Raczej nie takich kosmicznych, przynajmniej z pierwszych wyliczeń i deklaracji... swoją drogą siódemeczka, do tego igreki herrisa... coś mi się wydaje że będę w ciągu najbliższych lat bardzo szczęśliwy :)
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
Producent chyba wspominał w wątku, że będzie to 700zł. Na pewno będzie szał i wczesne zapisy w sklepach o_O
zapisy to już były, pchaliśmy się drzwiami i oknami na zapis, potem była kłótnia i wybrzydzanie, a potem producent zamilkł i nawet nie pokazał kto co i jak się zapisał. Ale za to przynajmniej już pokazuje produkt :)
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Brawa dla producenta. Ja trzymam kciuki za każdego z naszych producentów którzy robią coś nowego z Polskiego taboru. Niech im się wszystko ładnie sprzedaje i niech robią super modele. Tak by na nich zarobili i mogli wypuszczać następne cuda! A najbardziej trzymam kciuki za modele z epok III i IV (mały egoista :gwizd:).
 

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
A nie mówiłem, że Zabkret dotrzyma słowa;)@Witkoim było wspomniane, że model będzie kosztował 700zł, to zostało potwierdzone. Sam producent zaznaczył, że zamówienia są zapisane i będą realizowane(y)
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
teraz przydało by się, żeby kilka osób, które tak psy wieszały zastanowiły się nad swoim podejściem do projektu i ich autora, pora zakopać topór wojenny i zabrać się jeśli autor przewiduje za rzeczową dyskusje co i w jaki sposób poprawić ;)
Może następnym razem co niektórzy ugryzą się w język, a właściwie w palec, zanim coś napiszą.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Brawa dla producenta. Ja trzymam kciuki za każdego z naszych producentów którzy robią coś nowego z Polskiego taboru. Niech im się wszystko ładnie sprzedaje i niech robią super modele. Tak by na nich zarobili i mogli wypuszczać następne cuda! A najbardziej trzymam kciuki za modele z epok III i IV (mały egoista :gwizd:).
Popieram i mam nadzieje że nie będzie problemu z dokumentacją starszych malowań jak w przypadku stonek.Oczywiście już milczę:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
Tabor 36
Tabor 29
Tabor 19
A
Tabor 85

Podobne wątki