• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#87
Daj jakiś namiar gdzie taka cena:)
Mi koleś zamawiał z czeskiej strony i tak się ugadał że 550 bo na stronie było 570 chyba i to bez przesyłki...[DOUBLEPOST=1382032645][/DOUBLEPOST]
ROCO sie swoja glupia polityka sam niszczy bo chce wyproznic magazyny. Moja 303E bedzie kosztowala 700 PLN. Bo jak nie bedzie popytu, to pech. Napewno nie bede sprzedawal ponizej wartosci. Ja moge czekac pare lat az sie sprzedadza. A moze za pare lat bedzie nawet wiecej kosztowala... bo inflacia.
Ale ja nie powiedziałem że nie kupię drożej, tylko że jestem ciekaw czy ktoś zjedzie na 500... 700 to dla mnie troszkę dużo, aczkolwiek jeśli Twój o Panie model będzie pierwszy to nie pożałuję, bo kolega zamawiając kiedyś pomyślał również o mnie :)
 

jacol_placol

Aktywny użytkownik
Reakcje
358 17 0
#91
Temat miał dotyczyć naszej EU07 a nie dyskusji na inne tematy. Przynajmniej tak mi sie wydaje.[DOUBLEPOST=1382036487][/DOUBLEPOST]Temat miał dotyczyć naszej EU07 a nie dyskusji na inne tematy. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#92
No i co z tegorocznymi planami kilku potencjalnych producentów EU07? Na jakim etapie jesteśmy, Panowie? Czy ktoś ma odwagę odpowiedzieć, na kiedy szykować kasę ;):rolleyes:?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#97
Nie, ja późno chadzam spać. Gdy inni przewalają się na drugi bok, ja dopiero się kładę. Tym sposobem staram się odrobić zaległości za cały dzień.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
Tabor 36
Tabor 29
Tabor 19
A
Tabor 85

Podobne wątki