• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07/EP07

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
Długo szukałem czegoś odpowiedniego, co może choć tylko częściowo spełnia obecne standardy publikowania zdjęć. EU07-358. Zdjęcie jest najwyższej jakości, proste, wyjątkowo wyraźne i nie obrobione żadnym programem graficznym. Są oczywiście pewne wady: zbyt duży widok lokomotywy, brak jakichkolwiek tzw. motywów. Jest jednak wyjątkowe, bo jedyne na świecie to musi być najlepsze. Jakiekolwiek krytyczne opinie mnie nie obchodzą, a ich autorzy będą traktowani jako osobiści wrogowie. Zobacz załącznik 588781
Padłem... Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Zdjęcie jest do kitu absolutnie (mogę być Twoim osobistym wrogiem ;) ). Jedyna jego wartość sprowadza się do daty jego wykonania, zapewne jakieś 20 lat lub więcej temu i do schematu malowania.
 
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Padłem... Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Zaraz będziesz płakał, rozerwą Ci tętnice i będziesz powoli umierał ze świadomością popełnionej gafy.

W dawnych czasach takie zdjęcie to nic szczególnego, marny sprzęt, marne materiały światłoczułe i umiejętności z nie najwyższej półki, ale dokument jest.
Trzeba dać głos w sprawie celu robienia takiego zdjęcia, ma to być dokument czy obrazek dla onanistów wizualnych.
Wszyscy chcieliby być doskonali, a gdzie miejsce dla takich zwykłych, bez szczególnego parcia na bycie ideałem.
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
Zaraz będziesz płakał, rozerwą Ci tętnice i będziesz powoli umierał ze świadomością popełnionej gafy.
Cóż, każdego to czeka... ;-)
W dawnych czasach takie zdjęcie to nic szczególnego, marny sprzęt, marne materiały światłoczułe i umiejętności z nie najwyższej półki, ale dokument jest.
Nasz wpólny kolega jak i Ty też marnym sprzętem i materiałem światłoczułym zrobiliście mnóstwo zdjęć dokumentalnych zjadających powyższe pod każdym względem. Ja mogę jedynie ubolewać nad swoją głupotą, że nie robiłem zdjęć kiedy powinienem, i mogłem, i było jeszcze co fotografować...
 
Reakcje
81 3 4
No, to może ja w kwestii wyjaśnienia. Zdjęcie jest kiepskie, nie obrobione itp. a opis sarkastyczny. aby nie było całkowitej tragedii wybrałem stare, aby przynajmniej coś tam może ciekawego pokazywało. Ale czy gorsze od niektórych współczesnych? Zdaniem ich autorów tak dobrych, że nadają się do publikacji ? Niestety taki niski jest standard części edytowanych zdjęć, a prawie nikomu to nie przeszkadza. Jakże lepszy jest dzisiaj sprzęt, nie trzeba oszczędzać kliszy, zdjęcia można robić wszędzie, że o programach do obróbki nie wspomnę. Ale co z tego ważne, aby było, przecież musi się podobać, a jak nie to od razu odpowiedź z grubej rury. To tyle.
 
Ostatnio edytowane:

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Poznań 05.03.2018.
EP07-1061 (przyjechała z Zielonej Góry) i EP071035 (przyjechała z Wrocławia). Zdjęcie słabe - szczególnie z powodu tego że z jednej strony mrok na peronach pod centrum handlowym a z drugiej dość ostre słońce od zachodu.
Publikuję dlatego, że ciekawe bo obie lokomotywy w odstępie zaledwie 15 minut wyruszą w kierunku Gdyni Głównej prowadząc dwa oddzielne TLK.

IMG_6878.JPG
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.275 58 3

kptkloss

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 11 1
https://www.facebook.com/Gliwickiebrameczki/photos/a.555083448174584/705434039806190/?type=3&theater
Cytat ze strony:
Stacja Zebrzydowice. EU07-403 z firmy HSL Polska oczekuje na zatrudnienie na wspomnianej stacji. Lokomotywa w 2015 została odkupiona od firmy PKP Intercity przez firmę LOZYW i poddana naprawie głównej w spółce OLKOL z datą ukończenia 05.09.2018r. Co ciekawe kabina z drugiej strony ma zupełnie inny schemat malowania.
Zobacz załącznik 595481
Ale obleśna...
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 7
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 7

Podobne wątki