• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Byłem w Model Center w zeszłym tygodniu. Widziałem naocznie razem parędziesiąt : EU07 424 i EU07 426 .
Natomiast co do dalszych planów info nie uzyskałem.
Jeśli Schlesienmodell takie ma to powinno o tym informować.
Pozwoliłoby to planować zakup.Np, kosztem innych firm.
Kiedyś właściciel wypowiedział się, że nie będzie uczestniczył w dyskusjach na forum i nie będzie podawał terminów itp. bo odbiło się to na nim dużą sporą nerwów, bo zawsze coś komuś nie pasowało.
 
Reakcje
22 3 0
EP07 mam i ja :)
Potwierdzam, że nie odnotowałem problemów z jakością. Nawet odbieraki wydają się być lepiej zamontowane niż w poprzednich wypustach. Dodam, że to moja piąta siódemka od SM, więc mam pewną skalę porównawczą.
EP07.jpg
 

Arcyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Po 3 latach czekania też wkleję swoje zdjęcia. Model jest naprawdę bardzo szczegółowy. Nie widziałem dotychczas tak dobrze oddającego detale modelu z seryjnej produkcji. Gratuluję producentowi.
IMG_20171019_180045.jpg
IMG_20171019_180425.jpg
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
Moja EP-ka również bez zastrzeżeń. Od modelu ciężko oderwać wzrok. Jeśli przy Piko można (a można) mówić o bardzo dobrym stosunku cena/jakość to przy modelu od SM można mówić o kosmicznym stosunku cena/jakość. Naprawdę myślmy wszyscy pozytywnie i zacznijmy wysyłać pozytywne fluidy i intencje w sprawie pomyślności tej firmy bo to jest sprawa wagi narodowej. ;) Żadna inna firma seryjna nie wyprodukuje nam modelu na tym poziomie.
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Dziś dotarła i moja EP07-426.
Jakoś nie mam szczęścia do modeli SM, toteż paczkę tradycyjnie już otwierałem z dużymi obawami...
Model ponownie z delikatnym wyciekiem smaru na podwoziu oraz jednej burcie, ale na szczęście bez poważnych strat- dało się to bez problemu usunąć.
Poza tym kilka drobniutkich niedociągnięć (malowanie, pantograf, ślady kleju), ale jak najbardziej do zaakceptowania. Model oceniam pozytywnie, cieszy oko.
Moim faworytem pod względem jakości wykonania w dalszym ciągu pozostaje "denaturat".

Podziękowania dla Pana Piotra, za ekspresową wysyłkę oraz mega profesjonalne podejście do tematu :) Tak 3mac.
 

Podobne wątki