• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Czy ktoś może tak na 100 % zdementować albo potwierdzić co będzie pierwsze ic czy zółte mordki bo juz bzika można dostać ( producent mówi że katalog czyli żółte mordki pierwsze a 6 stron tego tematu mówi że IC pierwsze ) to jak w końcu jest ?
Moim zdaniem informacje ze strony informacyjnej SM jeśli mają być rzetelne, to przynajmniej winny zostać zaktualizowane na tej stronie informacyjnej.
Osobiście czekam na malowanie IV-o epokowe, skubałem kasę by się "wyrobić", a teraz się tu dowiaduję, że hola hola, nie tak prędko. Nadmienię, że trzymałem się informacji, która jest na stronie informacyjnej SM o kolejności katalogowej i odstępach 2 miechy. A w katalogu IC jest po IV-ej epoce.
 
Ostatnio edytowane:

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
  • Przykre to. Po cichu liczyłem na to, że w rocznicę piotrkowskiej imprezy uda się odebrać zamówiony wówczas model...
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.437 230 14
Ponieważ ROBO oficjalnie ogłosił swoje nowe wagony, to teraz mogę wam powiedzieć, że przesunięcie lokomotywy IC właśnie było z tego powodu. Prosił mnie, aby dograć wypust lokomotyw IC do jego Y-ków. Wagony się ukażą tusz po lokomotywach i będziecie mogli sobie skompletować ładny skład IC. Nie mogłem nic na stronie pisać, aż ROBO nie ujawni tajemnicy o swoich wagonach. Teraz wszystko wiecie.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
No i to by było na tyle jeśli chodzi o teorie spiskowe pod tytułem: " wypuszczają IC bo PIKO"... Super sprawa jak dla mnie :)
 

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
KIedy więc żółte czoła? Również w czerwcu na Piotrków, czy przyjdzie nam odczekać 2 miesiące,a może wrzesień?
 

Arek001

Użytkownik
Reakcje
3 0 1
Panie Robercie proponowałbym większą aktywność na stronie informacyjnej SM. Zbliża się kolejny wypust, a na stronie cisza, ostatni wpis z 20 kwietnia. Skoro powstała strona informacyjna to proponuję wszystkie istotne informacje, które przekazywane są na forum zamieszczać także na tej stronie. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane:

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
Czy termin premiery modelu EU07-433 podany na modelcenter, tj. 31.05 jest aktualny? Chciałem zrobić parę dni wcześniej przelew ale dowiedziałem się, że sprzedawcy nie dostali żadnej oficjalnej informacji od producenta kiedy, a nawet jaki model się ukaże, nie mówiąc już o terminie. W takim razie wychodzi na to, że klienci ostateczni są bardziej poinformowani niż sprzedawcy... Trochę to dziwne. Czy można prosić o jakieś dementi?
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
W obliczu pojawienia się "Świni" od Piko i pierwszych moich wrażeniach odnośnie tego schematu malowania chciałbym zapytać czy może jednak dałoby się Panie Robercie zmodyfikować plan produkcyjny ( o ile ten przedstawiony w katalogu na lata 15/16 jest aktualny ) tak aby zamiast dublować malowanie Piko EP08-007 z epoki Vb i zrobić takie :

http://mechanikeu07.flog.pl/wpis/8684458/ep08--007

Jak dla mnie bardziej szlachetnie wygląda z tymi listwami.

A tu przypomnienie co było we wspomnianym katalogu
rgrg.jpg
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Ponieważ ROBO oficjalnie ogłosił swoje nowe wagony, to teraz mogę wam powiedzieć, że przesunięcie lokomotywy IC właśnie było z tego powodu. Prosił mnie, aby dograć wypust lokomotyw IC do jego Y-ków. Wagony się ukażą tusz po lokomotywach i będziecie mogli sobie skompletować ładny skład IC. Nie mogłem nic na stronie pisać, aż ROBO nie ujawni tajemnicy o swoich wagonach. Teraz wszystko wiecie.
Mam nadzieje, że jakość tych wagonów od Robo będzie o wiele wyższa jak ryflaków.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki