• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
to ja mam prośbę do SM,aby jedną dla mnie zarezerwowali z niemieckiego sklepu bo ja po niemiecku nic nie kumam
jeśli używasz google chrome... prawym przyciskiem myszki klikasz, następnie lewym w miejscu "przetłumacz na język polski" i masz po polsku... przynajmniej na tyle, że poradzić sobie powinieneś z zakupem... ;) technika... :)
 
Reakcje
4 0 0
Schlesienmodelle.de ? Zamówilem tam w styczniu EU07-516 i jeszcze jest w histori zamówien,ze jeszcze nie wyslana ale jej jak i zadnych odpowiedzi z TEGO owego sklepu nie otrzymalem.Robienie ludzi w balona,ze tak grzecznie powiem!Tam czlowieku nie zamawiaj bo i tak nie dostaniesz,jak wielu innych.Ta strona nie byla od ponad pól roku odswierzana.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
Mit Bedauern muss ich mitteilen, dass es in Deutschland keinen Verkauf der Intercity EU07 geben wird. Es sind schlichtweg einfach keine übriggeblieben, die polnischen Kunden haben mir innerhalb von 24h den gesamten Bestand leergekauft, abgesehen von dem Kontingent, welches an Menzels Lokschuppen ging. Durch das große Interesse an den IC Loks, werden wir die IC Lackierung in Zukunft nochmal auf einer EU07 303E mit 300er Nummernfolge, einer EP08, und einer EU07 4E auflegen. 400er Nummern in IC Lackierung sind nicht mehr geplant.

Ostatnia aktualizacja strony była wczoraj, tak na marginesie.
 
Reakcje
45 1 5
Mit Bedauern muss ich mitteilen, dass es in Deutschland keinen Verkauf der Intercity EU07 geben wird. Es sind schlichtweg einfach keine übriggeblieben, die polnischen Kunden haben mir innerhalb von 24h den gesamten Bestand leergekauft, abgesehen von dem Kontingent, welches an Menzels Lokschuppen ging. Durch das große Interesse an den IC Loks, werden wir die IC Lackierung in Zukunft nochmal auf einer EU07 303E mit 300er Nummernfolge, einer EP08, und einer EU07 4E auflegen. 400er Nummern in IC Lackierung sind nicht mehr geplant.

Ostatnia aktualizacja strony była wczoraj, tak na marginesie.
To w sumie bardzo dobra wiadomość, która dobrze wróży na przyszłość jeśli chodzi o dalsze projekty!
 
Reakcje
4 0 0
Tak wczoraj od ponad pól roku.Tylko Ja jestem tego zdania ze jak sie cos w sklepie kupi ,jak Ja to zrobilem i jak Pan mi powiedzial w Dortmundzie ze jak jest w systemie to ja otrzymam i co? To bylo potwierdzenie ze Ja kupilem,a Pan sprzedal i sie z tego nie wywiazal. Dobrze ze jeszcze mialem szczescie w Menzels.Jesli bylo ich tak malo to dlaczego nie dostane email z powiadomieniem? Czy jest to w porzadku z waszej strony ? Jak cos w waszym sklepie sprzedajecie i jest to potwierdzone to sie z tego prosze wywiazac.
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Mam pytanie techniczne do Roberta/Irka.

Zakładam, że liczba modeli EU07-408 dostępnych w sprzedaży jest zapewne oficjalnie tajną informacją, że akurat ta lokomotywa jest do kupienia jedynie w Waszym sklepie...?
Jeżeli nakład/stan sklepowy zostanie wyprzedany, to czy na stronie automatycznie pojawi się informacja: niedostępna? Czy to działa z automatu czy jest ustawiane jakoś ręcznie?
Czy każda osoba która zamówi (i oczywiście opłaci) model w Waszym sklepie otrzyma go? Bo z tego co można przeczytać na forum sytuacja nie do końca jest jasna...
Proszę o odpowiedz.
ddd1.JPG
 
Reakcje
47 0 0
Jak kupowałem IC to mail z prośbą o płatność przyszedł dopiero jak model był fizycznie dostępny. Była tez opcja rezygnacji z zakupu.

Też złożyłem zamowienie na 408 i czekam. Zakładam że jak bedą to bedą :)

Pozdrawiam
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
Mam pytanie techniczne do Roberta/Irka.
Jeżeli nakład/stan sklepowy zostanie wyprzedany, to czy na stronie automatycznie pojawi się informacja: niedostępna? Czy to działa z automatu czy jest ustawiane jakoś ręcznie?
Czy każda osoba która zamówi (i oczywiście opłaci) model w Waszym sklepie otrzyma go? Bo z tego co można przeczytać na forum sytuacja nie do końca jest jasna...
Proszę o odpowiedz.
Stan magazynowy jest automatycznie odliczany przy każdym zamówieniu – więc jak się skończy zapas to już nic do koszyka nie włożysz.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
508 41 1
Można prosić o zdjęcie gotowego modelu 541 i 408?
Ciężko mi zdecydować którą wybrać.
Mateusz, jak to którą? :)
Obie. ;)
[DOUBLEPOST=1440925630][/DOUBLEPOST]
A od czego są koledzy od wspólnego hobby, któryś pewnie przygarnie na przeczekanie domowej burzy;)
Chyba wszyscy spotkamy się w ośrodku dla uchodźców ...:)
[DOUBLEPOST=1440926457,1440925455][/DOUBLEPOST]
(...)
Zostanę przy tym, bo tak usuwalne błędy jednej serii nie będą się posuwały do następnej. Wymaga to jednak więcej czasu. Za to wasze portfele sobie odpoczną. (...)
Popieram całkowicie, a szczególnie co do kwestii odpoczynku naszych portfeli... :)
[DOUBLEPOST=1440926543][/DOUBLEPOST]
Może kiedyś i 516 w tym malowaniu wypuscicie? Wiem ze bylby dubel:) ale tak jakosmsentyment mam:) moje rodzinne strony odwiedzała :) na stacji w Bielsku-Bialej.
Wklejam link do strony autora zdjęcia: http://www.aco2.friko.pl/EU07/516.jpg
516, tylko czerwona (y)
 

Podobne wątki