• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
Trzeba przyznać Robertowi że umie trafić z niespodzianką:) Ja nie miałem w planach żółtego czoła, kumpel się zastanawiał, ale gdy tylko zobaczyliśmy fotkę 408 to obaj odrazu się zdecydowaliśmy i nie było to skutkiem spożwanych w tym czasie napojów energetyzujących:podstepny:
 

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
I ani słowa, dziękuje, przepraszam.
To ja Roberta i Cocu chciałbym przeprosić za "TYCH" osobników i pogratulować wytrwałości.
A tak przy okazji, rozważam zakup tej lokomotywy i dręczy mnie jedna sprawa, do którego roku posiadała takie wdzianko, może posiadacie taką wiedzę?
 
B

bobby74

Gość
A dla jeszcze się zastanawiających kolejne ważne pytanie - ile egzemplarzy powstało w tym malowaniu?
I czy ja dobrze widzę, że wcześniej planowane żółte czoła już zeszły z Modelcenter?
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
I ani słowa, dziękuje, przepraszam.
To ja Roberta i Cocu chciałbym przeprosić za "TYCH" osobników i pogratulować wytrwałości.
A tak przy okazji, rozważam zakup tej lokomotywy i dręczy mnie jedna sprawa, do którego roku posiadała takie wdzianko, może posiadacie taką wiedzę?
nie wiem jak długo ale z tego co było mówione...
jesli to akurat o tą lokomotywę chodziło...
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
W najbliższych dniach informacje te pojawią się na naszej stronie informacyjnej sminfo.vxp.pl.
Mam na myśli zarówno znane Wam wcześniej modele z żółtymi czołami jak i ten najnowszy, czyli 408.
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
Koledzy, a może mi ktoś wyjaśnić dlaczego EU07-408 na poniższym zdjęciu ma z boku żółte linie, a model SM nie?

EU07-408_02092001.jpg

[DOUBLEPOST=1440799174][/DOUBLEPOST]Inna data rewizji?
 

Podobne wątki