• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
Brudzicie specjalnie modele, a gdy dostajecie model z efektem jaki często jest na oryginalnych maszynach jest beee. Dziwne trochu, przejdźcie się na dworzec i popatrzcie jak 07 wyglądają, obdrapane, lakier się łuszczy, że widać 3 malowania wstecz ;) Gdyby 112 nie poszła do malowania, to jeszcze rok i by powstało drugie żółte czoło bo już sporo odpadło :D
 
Reakcje
10 1 0
Heh, zabawne jest to, że zamówiłem żółte czoło z powodu odległego terminu zielonej, na którą czekam. Stwierdziłem, że dość czekania, a tutaj niespodzianka :)
No nic, w temacie siódemki jestem nauczony czekać. Na EU07 Tololoko czekałem 6 lat i się nie doczekałem :-D
Na SM się wkońcu doczekam, byleby w tym roku.
6 lat?!!!:eek:
 
Reakcje
10 1 0
Z tego co mi wiadomo to Rybnik nie rozliczył się jeszcze z producentem za eu07 cargo, prawdopodobnie stąd te opóźnienia z wysyłką IC. Nie wiem co się dzieje ale ja na wymianę zderzaka do eu07 od Piko czekam już 9 miesięcy, a Rybnik twierdzi, że to wina dostawcy...
Więc następnym razem rób zakupy w KTS modele. Ja również czekałem na brakujące elementy do EU07 Piko i sprawa została załatwiona w ok 14 dni(bo części szły od producenta)
[DOUBLEPOST=1436311441,1436311042][/DOUBLEPOST]A swoją drogą szkoda , że kupon rabatowy nie będzie mógł być zrealizowany przy zakupie ET41- z pewnością lok będzie dużo droższy od siódemek i taki kuponik poprawiłby humor;)
 

Dabas

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
Troche też dziwi że, w drodze z Krakowa do Pragi zaliczył Rzym. Choć w sumie jak szukałem pociągu z Zamościa do Krakowa, to najszybsza droga była z przesiadką w Warszawie.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Troche też dziwi że, w drodze z Krakowa do Pragi zaliczył Rzym. Choć w sumie jak szukałem pociągu z Zamościa do Krakowa, to najszybsza droga była z przesiadką w Warszawie.
Wprawdzie nie moja epoka ale należy się cieszyć że gdzieś w świecie ktoś kupuje modele i zestawia Polskie pociągi.Np podobny filmik jest ze składem pociągu ,,Polonia''
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Troche też dziwi że, w drodze z Krakowa do Pragi zaliczył Rzym. Choć w sumie jak szukałem pociągu z Zamościa do Krakowa, to najszybsza droga była z przesiadką w Warszawie.
Przy wyszukiwaniu połączenia z Zamościa wystarczy że wpiszesz Zamość zamiast Zamość Wschód lub Zamość Starówka oraz zaznaczysz połączenia bezpośrednie.
A oto efekt:
Zamość odj.ODJAZD 05:19
Kraków Główny przyj.PRZYJAZD 12.15
 
Reakcje
3 0 0
Trochę offtop , czy ktoś ma zdjęcia jakie składy ciągneł eu07 443 ( piotrkowska ) że zielone i czerwone to dla żadnego geniusza :p chodzi mi o bipy czy w ogóle takie ciągała ?
 

arczi1986

Znany użytkownik
Reakcje
245 0 1
Dzisiaj odebrałem długo oczekiwany model Marketki. Ogólnie model bardzo mi się podoba ale jestem troszke rozczarowany co do jakości malowania, ponieważ 1 strona super, a 2 niestety posiada delikatne zalania farby i odciski palrów na farbie widoczne pod światło oraz w jednym miejsu widoczne jest jak by malowanie było poprawiane pędzelkiem. Wstawiam narazie 1 fotke z ładniejszej strony ale przy chwili czasu pokaże moje babole na modelu.
20150710_172340.jpg
 
Ostatnio edytowane:

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Panowie, mam pytanie do posiadaczy obu siódemek Intercity...
Co znaleźliście w pudełku z częściami zamiennymi?

U mnie w 516 (nr.163) były dwa woreczki z tym samym zestawem czyli: zgarniacze, przewody, sprzęgi, lusterka... tyle że wszystkiego wyszło razy dwa... :eek:
Spokojnie 2 loki by obdarawał.

Natomiast w 433 (nr.103) mam jeden woreczek w tym co powyżej (na jednego loka) a w drugim woreczku zestaw kołowy z gumkami i... wózek jezdny(n)

To normalne? Jak jest u Was? ...i po co ten wózek?o_O
 

arczi1986

Znany użytkownik
Reakcje
245 0 1
Panowie, mam pytanie do posiadaczy obu siódemek Intercity...
Co znaleźliście w pudełku z częściami zamiennymi?

U mnie w 516 (nr.163) były dwa woreczki z tym samym zestawem czyli: zgarniacze, przewody, sprzęgi, lusterka... tyle że wszystkiego wyszło razy dwa... :eek:
Spokojnie 2 loki by obdarawał.

Natomiast w 433 (nr.103) mam jeden woreczek w tym co powyżej (na jednego loka) a w drugim woreczku zestaw kołowy z gumkami i... wózek jezdny(n)

To normalne? Jak jest u Was? ...i po co ten wózek?o_O
W mojej 516 był 1 woreczek z częściami a 2 z maskownicą wózka i z 1 kołem z gumkami, zgodnie z instrukcją tak powinno to wyglądać najwidoczniej u Ciebie ktoś pomulił woreczki przy pakowaniu.
 

Podobne wątki