• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
520 41 1
A ja mam dwa pytanka:

1. Czy listwy na "denaturacie" są malowane czy nie?
2. Tory na których postawione są loki i trakcja wyglądają na komplet. Czy ktoś może wie jakiej firmy to jest komplet ?
1) Listwy zdecydowanie malowane, zarówno w miniaturowym modelu jak i oryginale ze stalowych szlaków (no chyba że na oryginale były przyklejane z folii...;)).
2) Co do torów obstawiałem Roco, aczkolwiek stu procentowej pewności nie mam, więc nie chcę niepotrzebnie mącić, na pewno nie Marklin.
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Dzięki za pomoc. W takim układzie jeśli nie jest to komplet to producent raczej przewidział możliwość użycia trakcji w różnych systemach torowych i powinno to pasować również do torów Roco GeoLine prawda ?
 
1

12g

Gość
Co do siódemki o numerze 450. Cocu powiedział że w prototypowe jest użyty zbyt ciemny kolor, ale w modelu seryjnym będzie to poprawione.
 

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Czy któryś z forumowiczów może mnie oświecić, czy model sm
EP07-450 denaturat mogła prowadzić składy do Lublina lub/i Białegostoku?
Jak już w ten deseń zaczynamy to ja zapytam o obiegi "żółtej" 541 z Wrocławia. Znalazłem informacje, że zapuszczała się często w południowe rejony woj. dolnośląskiego ale czy w inne też ? Jeśli ktoś posiada taką wiedzę ( najlepiej nazwy pociągów - marzy mi się Ślązak ) to bardzo proszę się nią ze mną podzielić.
 

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
Ja niestety muszę zrezygnować z zakupu EU07 IC. Wychodząc na przeciw tej całej "przedsiębiorczości" - mam zamówioną sztukę w SM Rybnik (EU07-516). Mogę odstąpić komuś z forum, kto nie zdążył się załapać - oczywiście bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to piszcie na priv.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
A ja mam pytanie do producentów. Jakie i ile części do samodzielnego montażu powinno się znajdować w każdym opakowaniu?
Czy różnią się one pomiędzy modelami?
 

KTS

Użytkownik
Reakcje
17 0 0
Widziałem.
I dwa zdjęcia z makiety, jakby podobne do tych z aukcji 433 "innego" użytkownika...

kliknij miniaturkę

Zobacz załącznik 306676 Zobacz załącznik 306678
To są moje zdjęcia, gość po raz drugi wykorzystuje moje zdjęcia w aukcji bez mojego pozwolenia, przy pierwszym razie napisałem do niego wiadomość i przymknąłem na tą sytuację oko. Tym razem tak nie będzie, napisałem już informację do administratora na allegro i czekam na informację.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
To są moje zdjęcia, gość po raz drugi wykorzystuje moje zdjęcia w aukcji bez mojego pozwolenia, przy pierwszym razie napisałem do niego wiadomość i przymknąłem na tą sytuację oko. Tym razem tak nie będzie, napisałem już informację do administratora na allegro i czekam na informację.
Niech Pan mu napisze wezwanie do zapłaty. Ja tak robię od nie dawna.
 

Podobne wątki