• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

DziDzia

Mistrz tłuczniowania
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
854 3 0
Sprawa prosta. Wyślemy Panu exemplarz z przydziałem Olsztyn za 699 PLN. Może Pan go dac do firmy EKA Model do przetamponowania. Koszty Panu zwróce do max 281 zł.

Wyobraź sobie Pan mój zachwyt! 3 Lata modele leżały do przetamponowania u polskiej firmy. I bam! ZERO wyników! Jestem zachwycony. 3 Lata czekania na wymowki, brak kontaktu, i zero efektów plus „zaginione egzemplarze” (za które przynajmnej zapłacili).

Modele są sprawne i każdy był sprawdzany.

Pozdrawiam.
No bardzo interesująca propozycja, ale jak bym chciał Olsztyn, to bym kupił od Pana w Piotrkowie ;) No i miałbym ten model już od kilku lat. Więc... chyba nie tędy droga. Nawet nie chodzi o te 281 zł. Może bardziej chodzi o to, że czekam na ten model tyle czasu, ale nie miałem go zamówionego w ModelCenter, tylko w Rybniku. Jak się domyślam, modelu z Rybnika nie dostanę (ktoś tu zawiódł, nie wiem kto - czy Pan, nie informując sklepu, czy sklep, nie informując mnie). Na moje szczęście, zupełnie przez przypadek dowiedziałęm się tu na forum, że modele są dostępne i zamówiłem na Model Center. Swoją drogą ciekaw jest, kiedy zmieni się status zamówienia, bo od 04.12 jest "Jeszcze nie wysłane".
Nie wiem też, czy reklamuje Pan tu usługi firmy EKA model, czy może nawiązywać do następnej części wypowiedzi - smutnych historii. Ogólnie uważam, że forum publiczne nie jest do opowiadania smutnych historii, ale co kto lubi. Od tego są umowy, kary, sądy i co tam kto chce.
Najistotniejsze w tym wpisie jest to, że modele są sprawne i każdy był sprawdzony.
 

am-70

Znany użytkownik
Reakcje
5.749 102 1
No to i ja zamówiłem:) (aczkolwiek nie jest to przeze mnie preferowana epoka:(). W związku z tym zakupem, mam do kolegów pytanie: czy jest możliwość odbioru osobistego w sklepie oraz uiszczenie opłaty za model na miejscu (niestety podczas składania zamówienia nie zauważyłem takich opcji)?
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Tak dla przypomnienia...średnia płaca w Polsce brutto:
Rok 2015 -3900 zł
Rok 2020- 5200 zl
Oj tam... Średnia, nie średnia..... ja tam nie mam przecież nic do oferty obecnej dopiero co wyprzedanej starej/nowej siódemki. Każdy ma prawo oferować za ile chce. Nie przecież nikomu nie każe na siłę kupować. Model jest wart tyle ile klient za niego zapłaci. A jak widać się wyprzedała.
 

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
118 16 3
M - G

Złożyłeś zamówienie Tak?

Teraz musisz czekać nawet do końca dnia na email o przyjęciu zamówienia.
W emailu będziesz miał numer konta gdzie dokonasz przelewu.
W tytule przelewu musisz podać numer zamówienia.
W tym emailu będzie info że czas masz cztery dni. Jak przelew nie będzie zrealizowany wciągu czterech dni zamówienie automatycznie zostanie analunowane.

Wszystko na ten temat.

Pozdrawiam
 

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
515 57 11
w tytule przelewu numer zamówienia oraz jeżeli chcesz odebrac osobiście dopisek "odbiór osobisty"

M - G

Złożyłeś zamówienie Tak?

Teraz musisz czekać nawet do końca dnia na email o przyjęciu zamówienia.
W emailu będziesz miał numer konta gdzie dokonasz przelewu.
W tytule przelewu musisz podać numer zamówienia.
W tym emailu będzie info że czas masz cztery dni. Jak przelew nie będzie zrealizowany wciągu czterech dni zamówienie automatycznie zostanie analunowane.

Wszystko na ten temat.

Pozdrawiam
 

Franc

Aktywny użytkownik
Reakcje
590 95 1
No to i ja zamówiłem:) (aczkolwiek nie jest to przeze mnie preferowana epoka:(). W związku z tym zakupem, mam do kolegów pytanie: czy jest możliwość odbioru osobistego w sklepie oraz uiszczenie opłaty za model na miejscu (niestety podczas składania zamówienia nie zauważyłem takich opcji)?
Ja też zamówiłem pomimo, że to nie moja epoka. Jednak wysoka jakość i detale, których długo już pewnie nie doświadczymy, jest dobrą motywacją do zainteresowania się tamtymi latami :) Lokomotywy EU07 Piko z tej epoki bym nie kupił.
 

M-G

Znany użytkownik
Reakcje
656 34 1
M - G

Złożyłeś zamówienie Tak?

Teraz musisz czekać nawet do końca dnia na email o przyjęciu zamówienia.
W emailu będziesz miał numer konta gdzie dokonasz przelewu.
W tytule przelewu musisz podać numer zamówienia.
W tym emailu będzie info że czas masz cztery dni. Jak przelew nie będzie zrealizowany wciągu czterech dni zamówienie automatycznie zostanie analunowane.

Wszystko na ten temat.

Pozdrawiam
Dostałem już tego maila z numerem konta; jeszcze jedno - przesyłka jest wliczona w koszt zakupu czy trzeba dopłacić i drugie - nie zwróciłem uwagi i wybrałem dostawę "Versandart Standard PL" - co to takiego?
 

Podobne wątki