• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mariow-m1

Aktywny użytkownik
Reakcje
270 3 4
Zamówiłem jakiś czas temu nr 400 w Świecie Modeli w Rybniku( aby uniknąć takich niespodzianek jak z sm42), a teraz potwierdziłem zamówienie mailem do Pana Roberta, czy teraz to zamówienie z ŚM Rybnik zostanie anulowane automatycznie, czy mam sam z niego zrezygnować? Ogólnie zamówienia przez sklepy modelarskie ŚM i MM są korzystniejsze ponieważ wysyłka jest gratis.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Zamówiłem jakiś czas temu nr 400 w Świecie Modeli w Rybniku( aby uniknąć takich niespodzianek jak z sm42), a teraz potwierdziłem zamówienie mailem do Pana Roberta, czy teraz to zamówienie z ŚM Rybnik zostanie anulowane automatycznie, czy mam sam z niego zrezygnować? Ogólnie zamówienia przez sklepy modelarskie ŚM i MM są korzystniejsze ponieważ wysyłka jest gratis.
Boshe...
Przeczytaj to co napisałeś. Pomyśl. Jak nie znalazłeś odpowiedzi to przeczytaj jeszcze raz i zastanów się jeszcze raz. Aż do skutku.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Uwaga.
Sprawa ze sklepem Modelmania została już szczęśliwie wyjaśniona. Istniał błąd w systemie naliczający rabat, który powodował iż model można było nabyć taniej, ale ma to być (lub już jest), poprawione, tak by cena dla każdego wynosiła 699,00 zł. Czyli zgodnie z naszymi zasadami sprzedaży.
 
Ł

Łukasz31

Gość
Witam,
mam pytanie o jakie edycje specjalne może chodzić? taki komunikat jest na stronie ŚM z Rybnika
UWAGA - tylko klenci, którzy model kupią w naszym
sklepie bedą mieli możliwość i pierwszeństwo zakupu
modeli z edycji specjalnych


Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam ciepło
Łukasz
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
Witam,
mam pytanie o jakie edycje specjalne może chodzić? taki komunikat jest na stronie ŚM z Rybnika
UWAGA - tylko klenci, którzy model kupią w naszym
sklepie bedą mieli możliwość i pierwszeństwo zakupu
modeli z edycji specjalnych


Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam ciepło
Łukasz
Chodzi tu zapewne o rybnickie przemalowanki, konwersje - tak jak że stonkami...
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Juras możesz mi proszę zacytować moi wpis gdzie obrażam klienta?


akinomrz Formularz NIE wysyła mailów. Keep the spam to the minimum. Formularz dziękuje za zamówienie. Wszystkie zamówienia dochodzą.

Corwin, tak tylko małe sklepy są wtedy te ugryzione. Te dwa duże, kupią masę towaru, i przez te rabaty obrócą wielką ilością towaru, i nawet z rabatami by na swoje wyszły. Małe sklepy które nie maja tyle kapitału, mogą tylko mniej kupić lub mniej klientów maja, stracą jeszcze tych paru swoich klientów do tych gigantów, którzy rabatami im życie utrudniają.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Na wstępie chcę napisać iż zasady sprzedaży naszych modeli ulegną zupełnej zmianie, tak by w momencie jak rozpocznie się sprzedaż wszystko odbywało się w zgodzie z polskim prawem. Mam zatem nadzieję na zakończenie dyskusji na ten temat, gdyż obecne zasady za chwilę będą nieaktualne.

A teraz wracam do odpowiadania na Wasze pytania.

strona 92

Plombuje pudełka ale nie zawsze Athearn w serii RTR i Genesis.
Modele Bachmann kiedyś były foliowane
Niektóre wagony Roco były foliowane, lokomotywy ACME też były zawijane w folię
Piko na wersji Expet ma zaklejane pudełka.
Amerykańskich modeli nie znam, bo nigdy mnie nie interesowały, w Roco tego nie spotkałem, w ACME ten wąski pasek folii ściągałem i zakładałem ponownie, a w Piko faktyczne pierwsze SM42 miały małe plomby.
A zatem dobra, niech Wam będzie że niektórzy producenci modele foliują/plombują. :)
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
strona 93

wypełniłem formularz zamówieniowy
[...]
czy jakieś potwierdzenie dostanę odnośnie zmiany zamówienia?
A w jakim czasie dostaje się potwierdzenie złożenia zamówienia
System nie rozsyła potwierdzeń zmiany zamówienia. Ale jak wypełniliście formularz i go przesłaliście, to zostaje to zapisane.
Przyszykujcie się na EU07-4** w prywatnych ubrankach:)
Co przez to rozumiesz? Że my będziemy robić EU07-4** w malowaniach prywatnych przewoźników, czy może prywaciarze kupują te maszyny? Bo jak na razie nie spotkałem się z jakąkolwiek EU07 typu 303E w malowaniu jakiegoś prywatnego przewoźnika.
 

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
Co przez to rozumiesz? Że my będziemy robić EU07-4** w malowaniach prywatnych przewoźników, czy może prywaciarze kupują te maszyny? Bo jak na razie nie spotkałem się z jakąkolwiek EU07 typu 303E w malowaniu jakiegoś prywatnego przewoźnika.
Niedługo będziecie mieli być może możliwość zrobienia prywatnej 303E gdyż IC sprzedaje 10szt.
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
A, to dzięki za info. A jakby się gdzieś pojawiło zdjęcie którejś z tych lokomotyw w nowym malowaniu, to możesz tu wrzucić.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Natknął się ktoś kiedyś na niebieską EU07 4E PKP Cargo, która ma jeszcze (zamalowane) listwy ozdobne ? Chciał bym być pewny że takiego egzemplarza nie ma…
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki