• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Pragnę przypomnieć wszystkim, że do każdego zakupionego obecnie modelu z pierwszej serii produkcyjnej będzie dołączony kupon rabatowy, pozwalający kupić o 100 złotych taniej dowolny jeden model z następnej serii produkcyjnej w naszym sklepie on-line.

przemas22223, pokręciłeś wszystko z tymi odbierakami. Różnice nie polegają na ślizgach, ale na innych detalach. To co pokazałeś jako AKP-4 to cześć z nich to 5ZL i odwrotnie.

W tym miejscu pragnę podziękować koledze Uriel, który bezinteresownie przyczynił się do zwiększenia naszej wiedzy na temat tych odbieraków, co spowoduje także produkcję odbieraka 5ZL, a nie tylko AKP-4.
 
Ostatnio edytowane:

MichałK

Znany użytkownik
Reakcje
874 9 4
Pragnę przypomnieć wszystkim, że do każdego zakupionego obecnie modelu z pierwszej serii produkcyjnej będzie dołączony kupon rabatowy, pozwalający kupić o 100 złotych taniej dowolny jeden model z następnej serii produkcyjnej.

przemas22223, pokręciłeś wszystko z tymi odbierakami. Różnice nie polegają na ślizgach, ale na innych detalach. To co pokazałeś jako AKP-4 to cześć z nich to 5ZL i odwrotnie.

W tym miejscu pragnę podziękować koledze Uriel, który bezinteresownie przyczynił się do zwiększenia naszej wiedzy na temat tych odbieraków, co spowoduje także produkcję odbieraka 5ZL, a nie tylko AKP-4.
Czyli ET41 też będzie o stówkę tańszy(y) Rozumiem, że modele z katalogu na 2015 będzie można zamawiać po uruchomieniu sklepu internetowego?
PS. Powinien już powstać temat Nowości PKP na rok 2015;)
 

jacpol

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Kupon rabatowy to dobry pomysł, ale widzę że do wykorzystania jedynie w sklepie modelcenter.pl. A co na to Świat Modeli i Modelmania? Może dobrym pomysłem byłoby umożliwienie wykorzystania tych kuponów rabatowych we wspomnianych sklepach?
Modelmania? Zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie, to dobre posunięcie.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Świat Modeli Rybnik miał premierę modeli, tak ustalaliśmy. W przyszłości czekają na was jeszcze inne miłe niespodzianki z Rybnika :)

Co do kuponów i do sklepów. To się jeszcze na spokojnie z sklepami ustali. Niech najpierw się sprzeda pierwsza seria, zanim będziemy się martwić co będzie z drugą ;)
 
OP
OP
CoCu

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Po za tym dziwi mnie takie marudzenie. To tak jakby ktoś dał Wam te 100 złoty na model, i jeszcze się nie podoba że tylko w jednym sklepie do wydania. (n)
 

JarW

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
1. Rozumiem, że kupione w Rybniku też będą miały kupon na 100,-? :podstepny:
2. Modelmania podaje terminy dot.EU07: Cargo 30.09 a wszystkie(!) pozostałe na 10.11... to potwierdzone,
czy Sklep sobie wpisał termin "orientacyjny" ??
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
ja proponuję zamknąć wątek do ukazania się modeli

Zabkret i CoCu zajmijcie się modelem a nie mazaniem na forum
czym więcej będziecie chcieli być mili i odpowiadać na pytania tym więcej ich będzie się pojawiać (i co coraz bardziej śmieszne)

szkoda że owe pytki nie bombardują pytaniami innych producentów
 

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
Panowie
Jestem pierwszy raz na tym forum ale muszę wtrącić moje dwa słowa.
Cieszmy się z tego co sie wydarzyło.
Dostaniemy piękny model polskiej lokomotywy za normalną cenę.
Dajmy szansę temu młodemu producentowi pokazać co potrafi.
Ja osobiście zamówiłem 3 -sztuki w Rybniku na , które będę czekał z cierpliwością.
Trzymam za was kciuki Panowie.
Pozdrawiam
Arek
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Producent podawał że cena będzie taka sama wszędzie, więc się pytam.[DOUBLEPOST=1406193798][/DOUBLEPOST]Poza tym wspominał o tym że dystrybucja będzie bezpośrednia - cokolwiek to znaczy.

W każdym razie ja nie mam nic przeciwko, tylko chciałbym wiedzieć.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki