• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Przecież jest: Cargo - Południowy Zakład Spółki, Obie ICC Południowy Zakład Spółki[DOUBLEPOST=1406057513,1406056811][/DOUBLEPOST]A przepraszam.... obie ICC w historii stacjonowaly w Katowicach a teraz Krakow[DOUBLEPOST=1406057617][/DOUBLEPOST]Natomiast Cargo od 1 lipca 2014 w Katowicach[DOUBLEPOST=1406057652][/DOUBLEPOST]http://www.forumkolejowe.pl/ilostan/index.php?nav=lok&typ=1&seria=1&lok=592&numer=539
ale z żółtą mordką, lub nowa zieleń a najlepiej jedno i drugie było by miło...
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
panowie, czytam Was trzy tygodnie leżąc dupskiem na plaży
w 90% Waszych wpisów to koncert życzeń albo nie wiem co ( takie malowanie, taki numer, takie pudełko, taki certyfikat, takie bufory z obwódką lub bez maszynisty kabina)
dajcie Robertowi SWOJE zaskórniaki z 50tys i zrobi Wam co chcecie
To jego pieniądze i jego inwestycja
My możemy czekać na swoją wymarzoną EU07
reszta to tyko plan produkcyjny, zbierajcie kasę
i mam nadzieję, że do wieku emerytalnego dożyjemy swej wymarzonej EU07
Nieraz myślę, że brak Wam ciepliwości i czytania wszystkiego co ważne
Cierpliwości, a będzie Wam dane :)
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Koledzy, jak coś przegapiłem to sorry, ale napiszcie - tan model Schlesienmodelle to jest odlew wysokociśnieniowy (jak u np. PIKO czy Roco) czy jakaś inna technologia wykonania budy (odlew żywiczny)? Nie mam na myśli blaszek....
 
Ostatnio edytowane:

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
:eek:
Boshe Pszenjswienszy.
Przecie nie z blaschek rychtowany, ino wysokom presurom plastyki wyciskane.

nojncejn stronów postów a ty sie ło to pytosz?
 
Ostatnio edytowane:

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
118 16 3
KOLEDZY!!!

Zauważyłem jakie plany są na rok 2015 odnośnie modeli lokomotyw z firmy Schlesienmodelle. W tym planie jest drobny błąd odnośnie pantografów pomarańczowej EP08. Jak dobrze ktos pamięta, że pantografy na EP08 są typu 5ZL a nie AKP. To samo jest z EP09 jeszcze w malowaniu z lat dziewięćdziesiątych.
Oczywiście bez obrazy. Dałem to tylko tak dla przypomnienia.
Mam nadzieje że się nie gniewacie.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.899 111 7
A ja żałuję, że ta 450 nie jest zielona, bo to mój ulubiony egzemplarz a epoka VI nie jest jednak moją bajką.



Jeszcze katowicka Bipa i byłby wspaniały pociąg do Wisły lub Zwardonia jak za dawnych lat...
Jednak trzeba przyznac ze lokomotywa wyglada naprawde pieknie (taki arystokrata torow), jeszcze z tymi wazkimi paskami srebra. Niestety nie moge czegos takiego powiedziec o calkiem niepasujacemu do tych lokomotyw malowania intercity.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki