• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Pońiewaz watek dotyczacy EU07 jest bardzo dlugi, mam krotkie pytanie: czy ktos moze wie jaki jest los zapisow na model z Trybunalow Piotrkowskich?
Kiedy mozna go bedzie kupic i ak debrac! Jak osoby, ktore sie wtedy zapisaly beda informowane o dostepnosci modelu?
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
napiszę krótko - jest zajebisty :rolleyes:;)
PS. Są to zdjęcia cały czas prototypu (czego niektórzy nie chcą przyjąć chyba do wiadomości :gwizd:);)

Zobacz załącznik 239883

:cool:
Patrząc na te fotki nie mam więcej pytań. PIKO wyparowało mi z głowy na półkę z zabawkami. Teraz śnię tylko o tej nie mogąc się jej doczekać by ustawić na półkę z modelami :love:

K...a zakochałem się. Motyle w brzuchu - te sprawy... ale że w tym wieku? :D W każdym bądź razie uczucie całkiem miłe. Dzięki Schlesienmodelle.
 
Ostatnio edytowane:

Darkman

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 1 0
Pońiewaz watek dotyczacy EU07 jest bardzo dlugi, mam krotkie pytanie: czy ktos moze wie jaki jest los zapisow na model z Trybunalow Piotrkowskich?
Kiedy mozna go bedzie kupic i ak debrac! Jak osoby, ktore sie wtedy zapisaly beda informowane o dostepnosci modelu?
Koledzy pisali, że ok grudnia/stycznia. Pierwszy kontakt to myślę, że przez e-mail, który podawaliśmy przy wpisywaniu się na listę.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
No to jeszcze ja dorzucę swoją opinię. Model w realu przentuje sie pięknie niezaleznie w nakim malowaniu. Co nanwazniejsze dla mnie a i pewnie dla innych też model swobodnie pokonuje łuki roco 358mm jakie mam na dolnym poziomie swojej makiety. Zdjecie Meteora pochodzi właśnie z tej proby.
 
Reakcje
4 0 0
kzk kolej jak otworzysz strone sklepu to u góry po prawej stronie masz niemiecka flage, nacis mysza i bedziesz mial polska flage ,nacis jeszcze raz i strona jest po polsku. Przepraszam to tylko pierwsza strona.ups.
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki