• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
Witam
Nie mogę się doczekać tej premiery tzn.możliwości zakupu tego modelu.
Myślę , że wszystko zacznie się w Poznaniu na tegorocznych targach.
O cztery tygodnie nie przyjdzie.
Pozdrowionka
PS
Sami widzicie jak opłacało się czekać na falsy z TMFu
Opinie świadczą same za siebie.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
To Ty decydujesz o podaży a tym samym popycie .
No z tym to bym polemizował
Ogólnie kupującym radzę czekać na obniżki .
To czekaj ale możesz się ich nie doczekać. Nie mam zamiaru i chęci czekać dwóch lat na obniżkę o 50zł jeśli takowa będzie w ogóle. Natomiast na allegro będę na bank starał się wyrwać w przyszłości po okazyjnej cenie co w przyszłości może być możliwe.:)
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
To Ty decydujesz o podaży a tym samym popycie . Żadnych kolejek nie będzie bo modeli będzie full i wiem to nawet ja :)
Ogólnie kupującym radzę czekać na obniżki .
Skoro Zabkret, decydując o podaży, decyduje również o popycie, to kolejki mus musiałyby być, bo wszystko schodziłoby na pniu:)
Sytuacja idealna, uwalniająca producenta od ryzyka prowadzenia działalności produkcyjnej.
Wprawdzie u nas tak już bywało, np. w latach 80tych, ale tak "różowo" chyba jednak tym razem nie będzie.
Jakoś mi do siebie nie pasują pierwsze i drugie zdanie cytowanego wpisu ...
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Tak jak napisał kolega PiotrK, w najnowszym Świat Kolei 9/2014 jest dwustronicowy artykuł nt. EU07 od Schlesienmodelle kolegi CoCu.
Warto poczytać. Mnie czytało się bardzo miło, choć wszystko już na forum zostało raczej opowiedziane.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
No i jest ogromne zbliżenie na EU07 Cargo. Aż bałem się, że coś "wyjdzie", bo wiadomo - w powiększeniu wszystko widać - ale wrażenia są bardzo pozytywne!
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
Rozwala mnie ten szmatławiec, artykuł o EU07 SM jest sponsorowany, ale o konkurencji napisali w poprzednim numerze charytatywnie ?
Żenada normalnie.
tego jak to określiłeś szmatławca przez kilkanaście lat prenumerowałem
poszło na to całkiem nie mało kasy bo cena jego nie należała do atrakcyjnych, niestety z toku na rok mimo coraz większej ilości stron wartościowej informacji było coraz mniej
dlatego też dwa lata temu zacząłem wszystko wyprzedawać i poszły wszystkie egzemplarze

z określeniem trafiłeś jak w 10 (y)
 
Reakcje
0 0 0
Czyli takie ostre rozróżnienie ma informować czytelnika, że te ilustracje 2D siódemki w zeszłym miesiącu wraz z całym opisem to taka czysta dziennikarska robota, a teraz od SM już zażyczyli sobie kasę za zamieszczenie artykułu?


Btw. czyli mały przegląd sportowy:
Na liście bestsellerów w Rybniku pierwszy jest EP07-433 PKP Intercity, a żółte czoło zleciało na trzecie miejsce.
 

JarW

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Modelmania podaje obecnie terminy sprzedaży przy 7-kach od SM: dwie PKPCargo na 3.XI, a pozostałe od 10.XII - czy są to sprawdzone/wiarygodne informacje, czy SM przesunęło terminy... może ktoś słyszał/czytał? :niepewny: Dzięki z góry za ewent.odpowiedź.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki