• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08

Jack Daniel's

Nowy użytkownik
Reakcje
4 0 0
Dzień dobry, to mój pierwszy post na tym forum (samo forum czytam już od dawna), więc jeśli pytanie jest nie na miejscu to proszę o wyrozumiałość. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada już jakieś info co do EP08-010 PIKO? Oficjalne informacje mówią, że ma zostać wydana w III kwartale br., na modelmani jest informacja o 20 września br., ale sceptycznie do tego podchodzę, zważywszy że jeszcze nie było nigdzie zdjęcia tegoż modelu.
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Najlepszym sposobem na uregulowanie jazdy jest wpisanie do CV54 wartości zero. Następnie wyjście z programowania i wciśnięcie klawisza F1. Model ruszy z kopyta, pokona że dwa, 3 metry i jeździ jak ta lala. Należy pamiętać by tor na którym stoi model był dostatecznie długi, by dekoder mógł sobie dobrać odpowiednie parametry.
Dziś przyszła do mnie zamówiona w Austrii EU07-345. Włożyłem dekoder ESU LokPilot V4.0, zrobiłem to co Elvis napisał i... i nic więcej nie trzeba było robić lok śmiga aż miło.
W grudniu, może wcześniej model trafi do Ciebie Leszku po dźwięk.

Pozdrawiam
Adam
 

Podobne wątki