• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08

czacza

Aktywny użytkownik
Reakcje
126 9 4
No i dalej nie wiem, czy podwozie BR218 pasuje do EU07. Ale w zasadzie nie ma to dla mnie znaczenia, nie planuję budowy modelu EU07.;)
Podwozie od BR 218 oczywiscie pasuje pod odlew EU07. Swiadczy o tym sporo prezentowanych na tym forum modeli.

Na filmie od Bronco Billego przy starcie...
Przepraszam. Niezauważyłem filmu Billego gdy odpisywałem. Swoją drogą dobra produkcja Bronco! ;)
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Na salonach warszawskich usłyszałem dziś, że cały nakład rozszedł się EU07 Cargo i jest tylko to co jest w sklepach jeszcze lub na allegro.
Szał będzie dopiero jak zabraknie już EU07 Cargo
Wydaje mi się że szał to dopiero będzie jak wyjdzie EP07-187 z Żurawicy. Niech tylko ludzie zobaczą model na własne oczy (nie na zdjęciach)... To się dopiero zacznie... Ja myślę że ten nakład zejdzie piorunem. Tym bardziej że na żółtym tle te białe obudowy światłowodów tak nie rzucają się w oczy. Na pewno tak nie rażą jak w Cargo.
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Zastanawiam się, ile można zarobić na tym, ze stoi się na targu i zachwala towar.
Też poproszę namiar na płacących :).
Mogę zachwalać za model.
Panowie dystrybutorzy, czekam na info na PW. :)
Któryś już raz czytam, ten post i nie rozumiem o co Ci chodzi (albo inaczej... do kogo "pijesz")
Jeśli odnosisz się do mojeg wpisu o "siódemce" z Żurawicy, to myślę że zrozumiesz wszystko, jak zobaczysz model.
Jeżeli natomiast postanowiłeś od tak sobie wpisać Twój sposób na współczesny marketing... ok, proponuję, spróbuj... wtedy będziesz miał odpowiedź.
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
Zastanawiam się, ile można zarobić na tym, ze stoi się na targu i zachwala towar.
:)
był ostatnio reportaż o takich zachwalających towar w klubie. Dziewczyny ubrane na różowo naganiały panów do klubu nocnego (pomijam, że tam gdy się obudzili mieli rachunki co poniektórzy po pareset tysięcy za szampana), ale dziewczyny, gdy zachwalając towar doprowadziły pana do drzwi klubu miały 10zł od łebka.
Więc nohab teraz przelicz ..... naganiam ludzi do kupna EP07, 10zł x 500sztuk nakładu ..... 5000zł piechotą niechodzi :)
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą".
Złapałem się na tym, że zaczęło mnie wciągać w bezsensowne pisanie, po przeczytaniu wpisów.
I to nie tylko w tym wątku.
Oznacz forum jako przeczytane, nie rozwiązuje problemu. Chwasty rosną szybciej i zagłuszają wartościowe roślinki :mad:.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą".
Złapałem się na tym, że zaczęło mnie wciągać w bezsensowne pisanie, po przeczytaniu wpisów.
I to nie tylko w tym wątku.
Oznacz forum jako przeczytane, nie rozwiązuje problemu. Chwasty rosną szybciej i zagłuszają wartościowe roślinki :mad:.
Masz rację, zaczniemy bardziej restrykcyjną moderację.
 

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
Dzięki uprzejmości Karola, uruchomiłem dziś moją EU07.
Model jest FANTASTYCZNY jak za te pieniądze i o lata świetlne wyprzedza Sm42 (nowoczesna elektronika dostosowana do zaawansowanych procesorów, warianty oświetlenia i o dziwo..... naped)
Chociaż czekam cierpliwie na wypust kolegów z SM, to uważam że już mamy super model EU07.
Oby kolejny był jeszcze lepszy, czego sobie i Wam życzę.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
A ja mówiąc szczerze to się zastanawiam nad kupnem tej Pikowskiej siódemki. Czy warto za 150 zł napi....lić się przy tych reflektorach. Na razie czekam na SM i jeśli się okaże że jest lepszej jakości to sobie Piko odpuszczę.
Chociaż nie ukrywam, że korci mnie kupno jej i przerobienie na coś w ciekawszym malowaniu z przerobionymi reflektorami.
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
A ja mówiąc szczerze to się zastanawiam nad kupnem tej Pikowskiej siódemki. Czy warto za 150 zł napi....lić się przy tych reflektorach. Na razie czekam na SM i jeśli się okaże że jest lepszej jakości to sobie Piko odpuszczę.
Chociaż nie ukrywam, że korci mnie kupno jej i przerobienie na coś w ciekawszym malowaniu z przerobionymi reflektorami.
Stare porzekadło głosi: Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
 

Podobne wątki