• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Pojawiły się już dekodery dźwiękowe do EU07 dedykowane do modeli Piko (Plux-22). Ciekawe, kto jest autorem dźwięku i jak to brzmi.
http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?products_id=78848
Dekodery Zimo z dźwiękiem EU07 mam nieco tańsze w bezpośredniej sprzedaży u mnie, a reszty się proszę domyśleć.

Poza tym powiem Wam jeszcze jedną rzecz, którą da się wyczytać mędzy wierszami:
Dekoder Zimo MX645P22 z dźwiękiem EU07 około 410zł + 30zł za głośnik
Dekoder ESU LS V4.0 MTC21 z dźwiękiem EU07 to koszt 370zł, głośnik zabudowany w lokomotywie.
 
Ostatnio edytowane:

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Dekodery Zimo z dźwiękiem EU07 mam nieco tańsze w bezpośredniej sprzedaży u mnie, a reszty się proszę domyśleć.

Poza tym powiem Wam jeszcze jedną rzecz, którą da się wyczytać mędzy wierszami:
Dekoder Zimo MX645P22 z dźwiękiem EU07 około 410zł + 30zł za głośnik
Dekoder ESU LS V4.0 MTC21 z dźwiękiem EU07 to koszt 370zł, głośnik zabudowany w lokomotywie.
Jeśli dobrze liczę to EU07 z pierwszego rzutu można by z dźwiękiem mieć za:

SM - 1069zł
PIKO - 1039zł

...a więc EU07 od PIKO było by z dźwiękiem tańsze o 30zł. Ale nie piszę tego w sensie że PIKO tańsze więc lepsze, bo to już zależy od indywidualnych ocen, który model lepszy i który bardziej opłaca się nabyć. Będą dostępne obie maszynki do bezpośrednich porównań to się poczyta z ciekawością na ten temat. Może wówczas osoby, które nie mają kasy na obie wersje łatwiej się zdecydują :)
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Teraz już straciłem rabaty bo od paru miesięcy nie ma sensownych modeli do kupienia, więc aż 892 z najdroższym głośnikiem albo 883 z najtańszym. Ale da się jeszcze niżej.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Niestety w temacie cisza.
Za tydzień będzie koniec września, a wciąż nie mamy informacji kiedy ukaże się model w sprzedaży.
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
Liczyłem, że skoro ma się ukazać jeszcze we wrześniu, to jakoś na dniach pojawi się sesja fotograficzna, ale chyba nie zapowiada się na to, żeby termin został dotrzymany.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
A'propos EU07-193... jutro 30 września. Napięcie mi rośnie :) Mam już 2999V DC... mam nadzieję, że nie spadnie mi do zera.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki