• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07/EP07

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.100 153 19
Bolutek, jak mnie pamięć nie myli, no to 35 lat na bank są takie same. ale pewnie więcej.
Szczerze, to jak jestem tam, to czuje sie takim małym chłopczykiem, mam kilka lat i albo jade do dziadków, lub wracam do domu.
Ja na tej stacji pamietam bieganie z peronu na peron, przesiadka na szybko, tak w tamtą, jak i w drodze powrotnej do domu.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.710 17 0
2.08.2020r Szklarska Poręba Górna. EP07P-2004 na czele "Kamieńczyka" oczekuje godziny odjazdu do Poznania Głównego. Oczywiście uprzednio przestawi się na inny tor, który w chwili wykonywania zdjęcia był zajęty przez "Śnieżkę".
1.JPG
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.374 28 2
Końcówka wakacji 2020 i jeden z pociągów sezonowych w postaci Wydm relacji Gdyni - Zilina prowadzony pięknie wyglądającą EP07-174 uchwycona na okolicy nieistniejącej już KWK Kleofas. W mojej ocenie jest to obecnie jedna z najpiękniej pomalowanych lokomotyw na sieci PLK!

1anglik-202008160728.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 7
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 7

Podobne wątki