• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07 - dyskusja o planowanych modelach

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Czyz by sie tu szykowala wojna ekonomiczna ? SK vs Schlesienmodelle na punkcie EU07 ? ;)

To mi pozostaje tylko powiedziec. May the better loco win the modellers hearts (y)
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Witam, jaki jest przewidywany napęd w modelu? Taki jak w SM/SP42, czy może lepszy? SM/SP jest naprawdę super, ale napęd przydałby się trochę lepszy.
 

Szymon32

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
59 2 0
#9
Jednak to co wcześniej słyszałem od pewnych osób potwierdziło się że powstają modele EU07 z dwóch różnych firm :D w sumie to trochę szkoda bo jedna firma mogła wykonać wielkoseryjny model EU07 a druga coś innego przecież jest dużo lokomotyw na których modele z niecierpliwością czekamy no ale od przybytku głowa nie boli:)
 

kyszu66

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Dziwna sytuacja,tyle lat posuchy na rynku lokomotyw a tu nagle pojawią się siódemki z dwóch różnych firm.Chyba lepiej jak by powstały dwie różne lokomotywy z korzyścią dla modelarzy jak i producenta.Moim skromnym zdaniem ciężko będzie wygrać wojnę ekonomiczna z Piko.
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#11
Witam
i dopiero wtedy przystąpimy do sprzedaży modeli.
Pozdrawiam
W 2015 ? Przeciesz Pan nawet jeszcze nie ma modelu 3D, a do form jeszcze hej hej daleko. U PIKO w kierownictwie produkcji na nastepne dwa lata nikt o polskim elektrowozie nic nie wie. Wiec niech Pan nam moze przedstawi jakies konkrety ? W przypadku SM42 i Bipy tez to bylo mozliwe. Ja osobisice to odzcuwam jako wielki Bluff aby sprobowac wychamowac sprzedaz moich siodemek. Ale jak sie myle to co stoji na przeszkodzie pokazac Model 3D ? Ja wtedy tez mojego pokaze w max rozdzielczosci z kazdej strony ;)
 
OP
OP
B

Bynio

Znany użytkownik
Reakcje
125 2 0
#12
Dziwna sytuacja,tyle lat posuchy na rynku lokomotyw a tu nagle pojawią się siódemki z dwóch różnych firm.Chyba lepiej jak by powstały dwie różne lokomotywy z korzyścią dla modelarzy jak i producenta.Moim skromnym zdaniem ciężko będzie wygrać wojnę ekonomiczna z Piko.
Szanowny Panie
Nie ma mowy o żadnej wojnie cenowej. Jedna lokomotywa ma być produkowana na specjalne zamówienia dla wybranej grupy około 150 osób, a nasza będzie w ilości 500 sztuk (tak jak SM/SP42) dostępna dla każdego chętnego i sprzedawana w normalnej sklepowej dystrybucji.
Po prostu te modele adresowane są do różnych grup klientów.
Pozdrawiam
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#13
Szanowny Panie
Jedna lokomotywa ma być produkowana na specjalne zamówienia dla wybranej grupy około 150 osób
Pozdrawiam
Przepraszam Pana, ale to jest kompletny nonsens, obrócz mnie nikt nie wie jaka ilosc bedzie produkowana i EU07 Schlesienmodelle bedzie dostepna dla kazdego Takie cos jak "Grupa wybranych" nie egzystuje.
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#14
A pogłoski mówiły o jeszcze trzeciej...;)
Nie nakręcajmy się tu i nie mówmy o wojnie. Będzie konkurencja, ale każdy model znajdzie swoją grupę nabywców. Przecież już były przypadki, że podobne modele wydawane były przez różne firmy (ROCO, PIKO, ACME). Mamy wolny rynek więc taka sytuacja jest normalna. Z drugiej strony myślę, że ROBO i SK wiedziały o planach drugiej strony.
Bez względu na wszystkie zawirowania, zbieramy kasę i czekamy na oba te modele... na SP45 też :D.
 
OP
OP
B

Bynio

Znany użytkownik
Reakcje
125 2 0
#15
W 2015 ? Przeciesz Pan nawet jeszcze nie ma modelu 3D, a do form jeszcze hej hej daleko. U PIKO w kierownictwie produkcji na nastepne dwa lata nikt o polskim elektrowozie nic nie wie. Wiec niech Pan nam moze przedstawi jakies konkrety ? W przypadku SM42 i Bipy tez to bylo mozliwe. Ja osobisice to odzcuwam jako wielki Bluff aby sprobowac wychamowac sprzedaz moich siodemek. Ale jak sie myle to co stoji na przeszkodzie pokazac Model 3D ? Ja wtedy tez mojego pokaze w max rozdzielczosci z kazdej strony ;)
Szanowny Panie
Nie mam zamiaru (w przeciwieństwie do Pańskich obraźliwych wpisów pod adresem firm PIKO i SK MODEL) obrażać Pan czy też komentować Pana projekt. Życzę Panu sukcesu i proszę zrozumieć, że dla mnie nie przeszkadza to co Pan robi i kiedy. Ja mam swój plan i realizuję go sukcesywnie.
Do naszego projektu zostały zaangażowane osoby o bardzo dużej wiedzy na temat taboru kolejowego, które zwróciły Panu uwagę na błędne oznaczenie lokomotywy ET41. Pan nawet nie przeprosił za swoją pomyłkę tylko dalej brnie w tym błędnym kierunku. Naprawdę życzę Panu sukcesu i doprowadzeniu tego projektu do realizacji.
Pozdrawiam
 

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#19
Szanowny Panie
Nie mam zamiaru (w przeciwieństwie do Pańskich obraźliwych wpisów pod adresem firm PIKO i SK MODEL) obrażać Pan czy też komentować Pana projekt. Życzę Panu sukcesu i proszę zrozumieć, że dla mnie nie przeszkadza to co Pan robi i kiedy. Ja mam swój plan i realizuję go sukcesywnie.
Do naszego projektu zostały zaangażowane osoby o bardzo dużej wiedzy na temat taboru kolejowego, które zwróciły Panu uwagę na błędne oznaczenie lokomotywy ET41. Pan nawet nie przeprosił za swoją pomyłkę tylko dalej brnie w tym błędnym kierunku. Naprawdę życzę Panu sukcesu i doprowadzeniu tego projektu do realizacji.
Pozdrawiam
Szanowny Panie,

Ciekaw ze fakty sa traktowane jako obraza. Ale niech tak bedzie. Zycze Panu sukcesu z siodemka, mam nadzieje ze Pan nie rozczaruje czekajacych modelazy, i da Pan im pragniony model w krotce. Bo ja sie z projektu siodemki w tym wypadku wycofuje, zycze Panu powodzenia.

Pozdrawiam
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#20
Szanowny Panie,

Ciekaw ze fakty sa traktowane jako obraza. Ale niech tak bedzie. Zycze Panu sukcesu z siodemka, mam nadzieje ze Pan nie rozczaruje czekajacych modelazy, i da Pan im pragniony model w krotce. Bo ja sie z projekty siodemki w tym wypadku wycofuje, zycze Panu powodzenia.

Pozdrawiam
No i tego się obawiałem.....:(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
Tabor 36
Tabor 29
Tabor 19
A
Tabor 85

Podobne wątki