• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07 - dyskusja o planowanych modelach

Reakcje
1.731 13 0
No i coś w końcu wiadomo ?
Mamy październik i ciszaaa:ninja:....[DOUBLEPOST=1380784306,1380783820][/DOUBLEPOST]Myślę ,ze zamiast EU07 , dobre wzięcie wśród modelarskiej braci miały by modele SN61 .....:gwizd:
 

Cobrix

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
93 1 0
Przyznam sie szczerze ze nie nadazam juz z informacjami o EU07 i nie wiem ktory watek jest "najwazniejszy". Pamietam ze byla zadyma ktos tam komus podebral produkt. Jedna firma miala wypuscic zrezygnowala bo SK Model sie "wcial".
Moze cos przekrecam, niewazne w kazdym badz razie bardzo bym chcial zeby ci ktorzy maja zamiar zrobic ten model nie pojda na skroty.

Generalnie jestem zafiksowany na US ale pare kultowych modeli PKP chcialbym miec. Do Stonki podchodzilem do kilku malowan i za kazdym razem ta sama porazka o ktorej nie raz juz pisalem. Szarpanie, brak plynnej jazdy, beznadziejna elektronika i silnik. Piszecie ze sukces tego modelu tkwi w cenie. Nie wierze ze wszystkim to pasuje. Jestem przekonany ze jest wiele osob, ktore wolalyby dolozyc 50-100zl za porzadny silnik, plynna jazde i mozliwosc zainstalowania dowolnego dekodera a nie tylko dwoch, ktore rzekomo jako tako sie sprawdzaja.
Jezeli pojawi sie EU07 to chcialbym kupic mimo ze do mojej makiety US bez drutow pasowac bedzie jak piesc do nosa. Ale jak mam sie znow wq...... ze to nie jezdzi to dziekuje.

Kolega zabkret zmienia zdanie raz produkuje, raz nie i nie wiem jaki jest obecny status. Czytalem zapowiedzi model mial miec jakies wypasione pantografy, otwierane drzwi czyli niby wypas ale.... montaz oswietlenie we wlasnym zakresie. Kurcze nie kazdy ma stacje lutownicze, dostep do odpowiednich mikroledow zeby to profesjonalnie zamontowac. Moze to standard dla modeli w Europie ale czy zawsze musi byc jakies kombinowanie, przekladanie, niedorobki, felery. Dlaczego nie mozna zrobic modelu porzadnie ?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Zachowaj spokój a jak już model będzie to powinieneś być zadowolony. Model będzie na pewno.
A co do oświetlenia, to tylko oświetlenie kabiny będzie trzeba zrobić we własnym zakresie, bo czołowe będzie fabrycznie. Czyli jak w każdym modelu.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Jak dopłacisz, to przecież producent dorobi Ci oświetlenie kabiny i cuda na kiju.
Model fabryczny ma być "na każdą kieszeń", stąd nie będzie tych cudów typu oświetlenia kabiny, bo to dodatkowy koszt.
Czy model będzie zrobiony porządnie, życie pokaże.
Ale jego powstanie jest nieuniknione. Czy teraz, czy za 10 lat.
 
Ostatnio edytowane:

PX48-28

Aktywny użytkownik
Reakcje
90 5 2
Nie wiem skąd mi ten maj się wziął, przepraszam mój błąd. Sprawdziłem i w ŚK 8/13 jest podana informacja, że 07 ukaże się w pierwszym kwartale 2014r (prawdopodobnie).
 
Reakcje
0 0 1
Przyznam sie szczerze ze nie nadazam juz z informacjami o EU07 i nie wiem ktory watek jest "najwazniejszy". Pamietam ze byla zadyma ktos tam komus podebral produkt. Jedna firma miala wypuscic zrezygnowala bo SK Model sie "wcial".
Moze cos przekrecam, niewazne w kazdym badz razie bardzo bym chcial zeby ci ktorzy maja zamiar zrobic ten model nie pojda na skroty.

Generalnie jestem zafiksowany na US ale pare kultowych modeli PKP chcialbym miec. Do Stonki podchodzilem do kilku malowan i za kazdym razem ta sama porazka o ktorej nie raz juz pisalem. Szarpanie, brak plynnej jazdy, beznadziejna elektronika i silnik. Piszecie ze sukces tego modelu tkwi w cenie. Nie wierze ze wszystkim to pasuje. Jestem przekonany ze jest wiele osob, ktore wolalyby dolozyc 50-100zl za porzadny silnik, plynna jazde i mozliwosc zainstalowania dowolnego dekodera a nie tylko dwoch, ktore rzekomo jako tako sie sprawdzaja.
Jezeli pojawi sie EU07 to chcialbym kupic mimo ze do mojej makiety US bez drutow pasowac bedzie jak piesc do nosa. Ale jak mam sie znow wq...... ze to nie jezdzi to dziekuje.

Kolega zabkret zmienia zdanie raz produkuje, raz nie i nie wiem jaki jest obecny status. Czytalem zapowiedzi model mial miec jakies wypasione pantografy, otwierane drzwi czyli niby wypas ale.... montaz oswietlenie we wlasnym zakresie. Kurcze nie kazdy ma stacje lutownicze, dostep do odpowiednich mikroledow zeby to profesjonalnie zamontowac. Moze to standard dla modeli w Europie ale czy zawsze musi byc jakies kombinowanie, przekladanie, niedorobki, felery. Dlaczego nie mozna zrobic modelu porzadnie ?
Bo trzeba by było za niego konkretnie zapłacić;) a tu ciągle na forum licytacja co tańsze i dlaczego tak drogo:(.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
Tabor 36
Tabor 29
Tabor 19
A
Tabor 85

Podobne wątki