• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii ET41

OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#95
Ma ktoś fajne fotki dachu z różnych ET41? Chciałbym wniknąć, w jakim zakresie pozmieniać okablowanie odgromnika i kondensatora. Schemat jest ten sam, tylko jak te kable leża. Chodzi mi o niezmodernizowane loki, bo fotki z dachu ET41 z połówkowymi odbierakami mam. Jestem ciekaw czy w trakcie modernizacji układ tych kabli uległ jakieś zmianie.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#97
A dla mnie wszystkie one są super, i niech będzie coś z Gdańska. Zróbcie w opisanym zakresie możliwie najwiecej dla Was lokalizacji to zaspokoicie gusta wielu nabywców. Ważne żeby się udało, a potem można sprawdzając indywidualne zamówienia, tworzyć inne. Trzymam kciuki za sprzedaż Siódemek, wtedy doczekamy się innych polskich maszyn.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
519 41 1
#98
Nie chcę być nieskromny, ale przewidziałem jakiś czas temu taki obrót sprawy :).
Bardzo mnie to cieszy i trzymam kciuki za powodzenie także tego projektu (na gratulacje znów przyjdzie dla Was Panowie czas :)), tak samo mocno jak za kolejne numery moich ulubionych siódemeczek. Co do malowań PKP Cargo, to fajnie by było żeby wziąć pod uwagę dwie wersje oznakowania spółki równolegle (wydanie obu malowań jednocześnie):

PKP Cargo "Grupa PKP", oraz PKP Cargo "Logistics",

Do tego przydziały Czechowice Dziedzice (Zakład Południowy) i pełnia szczęścia gwarantowana (y)
 

Podobne wątki