• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET41

vs125

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Oświetlenie kabin jest od początku w 07 - nie rozumiem zatem o jaką "likwidację niedoróbek" w kolejnych modelach chodzi...
W mojej 7-ce oświetlenie kabiny świeci bardzo słabo ,mi to odpowiada w dzień w ogóle nie widoczne dopiero po ciemku widać , i tak mi się podoba czy to w kabinie czy oświetlenie wagonów przy załączonym oświetleniu w dzień nic nie widać ,że się świeci.
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Dodatkowa informacja:
Tak jak napisali koledzy wyżej, prąd jest pobierany również z członu B ale na sterowaniu analogowym (w domyśle na sterowaniu cyfrowym również), bez podłączonego członu A, oświetlenie nie będzie pracowało na członie B.
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
Prędzej się pojawi drugie ET41 od Piko i cena też powinna spaść. Ale zgadzam się, że taka cena to przegięcie.
 

Podobne wątki