• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ET22

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Farba jeszcze pachnie ...
Nabiera kształtów i kolorów. Jak będziesz robił poręcze przy drzwiach ?
Buda przeszła szereg zmian i modyfikacji w tym najważniejszą. Zmiana gniazda pod pantograf na taki od Fleischmanna. Byc może te będą lepiej pasować do modelu razem z plastikowymi wieszakami na pantograf. Model pewnie lada dzień zamówię w wydruku, aby sprawdzić jak to się prezentuje w realu. Myślałem że z tym modelem 3D pójdzie tak samo szybko jak w przypadku SU 45... ale jednak to elektryk i pewne rzeczy trzeba odkrywać na nowo ;)

Poniżej fotka/rentgen przez podwozie do ET22 ;) W środku widać dziurę na śrubkę i podkładkę do przykręcenia dekla zamykającego przestrzeń z dekoderem jeśli takowy tam będzie wsadzony.
20191013_162804.jpg
To taki mój pomysł po ostatnich składaniach SU46.

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Powoli do przodu. Spływają do mnie części już jakiś czas temu zamówione celem przymiarek i decyzji co tu użyć do dalszej budowy. Na start izolatory od Flesia
20191031_151207.jpg
I blaszki od Grzeska.
20191031_150651.jpg
Zobaczymy jak jedno i drugie się razem komponuje.