• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ET22 - zdjęcia i inne ciekawostki z tematu "byczek"

Alex D

Znany użytkownik
Reakcje
309 2 0
Dziś trafiłem na klasyka. Fajnie, że można spotkać jeszcze wersję niezmodyfikowaną. Katowice Kokociniec
22kl.JPG

22kl1.JPG

Osobiście uważam, że w tej wersji reflektorów wygląda po "byku" ;)
Szkoda, że zdjęcie od przodu nie wyszło (pod słońce).:cry:
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Dziś trafiłem na klasyka. Fajnie, że można spotkać jeszcze wersję niezmodyfikowaną. Katowice Kokociniec
Zobacz załącznik 644486
Zobacz załącznik 644488
Osobiście uważam, że w tej wersji reflektorów wygląda po "byku" ;)
Szkoda, że zdjęcie od przodu nie wyszło (pod słońce).:cry:
Widziałem "byki" zmodernizowane, w tym te nowe reflektory i zderzaki montowane na nich, ale co jak co - reflektory i zderzaki, które widać na ET22-233 najlepiej pasują mi do tej lokomotywy. Klasyka w czystej postaci. Miód malina, piękna maszyna :)
 

Bobik

Aktywny użytkownik
Reakcje
179 3 1
Dziś trafiłem na klasyka. Fajnie, że można spotkać jeszcze wersję niezmodyfikowaną. Katowice Kokociniec
Zobacz załącznik 644486
Zobacz załącznik 644488
Osobiście uważam, że w tej wersji reflektorów wygląda po "byku" ;)
Szkoda, że zdjęcie od przodu nie wyszło (pod słońce).:cry:
Lokomotywa faktycznie "po byku" ale czy to nie ta, co ją w 2016 odmalowali w Ostrowie , a mikole podnieśli krzyk, że kolory i żółte czoła są z dwóch różnych epok?
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
ET22 051 z lokomotywowni Gliwice po naprawie głównej i modernizacji. Na stacji Czechowice coś tam w roku 1995. W ten dzień pracowałem za pomocnika maszynisty na tej lokomotywie. Była to moja pierwsza służba w trakcji elektrycznej.
img677-1.jpg
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
09. 11. 2008 r. Łódź Olechów ET22-218 uchwycona w "ciasnym kadrze", z krótkim składem wagonów 411V wyjeżdża w kierunku Chojen.
Dziś lokomotywą już się golimy, ale dzięki modelom, możemy sobie zafundować replikę tego składu. ;)
PB090526.jpg
 

Podobne wątki