• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ET22 - zdjęcia i inne ciekawostki z tematu "byczek"

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Bardzo miły maszynista :) Jak tylko zobaczył, że nagrywam zwolnił na moście aby się ładnie mi zaprezentować. "Złapany" dziś na moście nad kanałem Gliwickim przy śluzie Kłodnica byczek czyli ET22-999 PKP Cargo Service 06.09.2020.
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.102 153 19
Dziś, 12.09.2020, raczej byki spotykałem na Zaryniu.
Pierwszy był ET22-1210 w kierunku Karsznic.
ET22-1210.JPG
ET22-1210b.JPG

Kolejny był ET22-689 w druga strone, czyli na Inowrocław.
ET22-679b.JPG
ET22-679.JPG

Kolejny ET22-1132 tą samą trasą jechał.
ET22-1132.JPG
ET22-1132b.JPG

Ostatni ET22-891 dla odmiany i równowagi z drugiej strony, na Karsznice.
ET22-891.JPG
ET22-891b.JPG
 

dyżurny ruchu

Znany użytkownik
Reakcje
154 3 0
Trzeba trochę zmienić otoczenie bo ostatnio sama "węglówka" tutaj jest ;)więc może kilka moich knotów się spodoba:
ET22-233 linia 78, szlak Sandomierz-Grębów okolice dawnego podg Furmany, 1 maja 2018 prowadzi rozbiórkę z Żurawicy do Skarżyska
DSC_0695.JPG

ET22-676 linia 25 kilometr przed stacją Tarnobrzeg ze składem relacji Jarosław-Nida 5 IX 2020 (w tle TO do semafora stacji Sobów)
DSC_0116.JPG
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Mam prośbę do wszystkich, zamieszczających zdjęciu zarówno w tym, jak i w kilku innych, podobnych wątkach w dziale "Prawdziwa kolej" o bardziej krytyczne przyglądanie się swoim zdjęciom przed decyzją wstawienia ich na forum. Wydaje mi się, że te wątki powinny służyć do pokazywania rzeczywiście ciekawych zdjęć lokomotyw, albo w niecodziennym malowaniu czy oznakowaniu, albo w ciekawym ujęciu. Ale zamieszczanie dziesiątków zdjęć praktycznie identycznych maszyn, różniących się wyłącznie numerem, fotografowanych w tym samym, albo bardzo podobnym miejscu i ujęciu, wydaje się lekką przesadą. Prosiłbym też o zwrócenie większej uwagi na jakość fotografii, bo niektóre tu zamieszczane są nie najwyższej jakości, a nie przedstawiają niczego szczególnego, co usprawiedliwiałoby wstawienie kiepskiego technicznie zdjęcia. Wprawdzie możliwości serwera forum są dość duże, ale jednak nie są nieograniczone.

Powtarzam ten sam post w kilku wątkach, w których pojawia się wiele w sumie podobnych do siebie zdjęć.
 

esem

Nowy użytkownik
Reakcje
25 0 0
Ja mam pytanie do autora wielu pojawiających się tutaj zdjęć Roberta - czy Twoje zdjęcia poruszających się składów to są klatki z filmu, bo ich ostrość jest delikatnie mówiąc słaba, na zdjęciach składów "statycznych" jest dobra. Może lepiej robić zdjęcia w serii i z tego coś wybrać ?
 

Podobne wątki