• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ET21 by Jan-Kol & JGT - zapisy

JGT

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich,
Podczas oczekiwania na premierę modelu ET22, którego to faza prototypowania przedłuża się, wraz z Jan-kolem postanowiliśmy ogłosić iż ET21, popularny „sputnik” jest już prawie gotowy.

Z przyjemnością zatem ogłaszam iż uruchamiamy zapisy na ten model. Po pierwsze bardzo pomoże nam to w oszacowaniu potencjalnego rynku zbytu, a po drugie pozwoli na realizacje pierwszej serii modelu już na początku wakacji (czerwiec/lipiec). Jedynym elementem, który jest w fazie projektowania jest napęd. Wykonuje go zewnętrzna firma, od podstaw w związku z czym przy zapisach będzie obowiązywała zaliczka na pokrycie części kosztów. Oczywiście później zostanie ona odliczona od ceny końcowej.

Zapewne wszyscy są ciekawi jaka jest przewidywana cena. Otóż aby nie wzniecać tutaj fali domysłów już na wstępie mogę poinformować iż ET21 będzie kosztować 2000 zł netto (2460 z VAT) za kompletny model, wraz z pełną elektroniką, zmiennym oświetleniem itp.

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem się na listę zapraszam do kontaktu mailowego info@pkpmodele.pl oraz na wiadomości prywatne na forum.

Poniżej kilka zdjęć modeli matek, z których powstaną żywiczne elementy.
 

Załączniki

OP
OP
J

JGT

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Wczoraj dostałem wreszcie dużą partię odlewów i na dniach zaczynamy składanie więc w ciągu 2 tygodni model będzie gotowy:)
 

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
A jakie przewidujecie Pantografy w Sputniku ??? Widzę dziury zaszpachlowane na dachu więc nie będzie to Brawowski :)
 
S

stalecki_pl

Gość
#7
A w jakich malowaniach przewidujecie wypuścić ET21?
Który numer egzemplarzowy był pierwowzorem modelu?
 
OP
OP
J

JGT

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Malowanie będzie obejmować wariant z żółtym i zielonym czołem. Planowane epoki to IV-V a numery jakie mają się ukazać to w chwili premiery numer 495. Jeśli uda się zaprojektować do tego czasu nowe kalkomanie to będą jeszcze: 651, 133, 350, 279, 514, 622 i 601.

Przy okazji nadmienię, że modle będzie wyposażony w dekoder DCC oraz dekoder świateł. Jeśli uda nam się przygotować niezbędny materiał to jest szansa, że będzie także opcja z dekoderem dźwiękowym aczkolwiek tutaj proszę uzbroić się w cierpliwość bo to już bardziej problematyczna sprawa i musimy bardzo dokładnie wszystko opracować. Na chwile obecną ciężko mi powiedzieć kiedy taki wariant powstanie, ale nie ukrywając osobiście bym chciał aby powstał w okolicach IV kwartału br.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 0
Tabor 21
A
Tabor 12
Tabor 35

Podobne wątki