• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Eszelon - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#45
Dawno tu się nic nie działo.Dwa Urale herpowskie zostały rozmontowane, pomalowane.Teraz trzeba jeszcze nałożyć numery rejestracyjne i wkleić szyby, lusterka, kilka detali i na wagon.

SAM_2238.jpg
SAM_2239.jpg
SAM_2240.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#46
Ja wciąż czekam i obserwuję ten temat z tym Eszelonem. Bardzo mi się takie składy podobają i chciałbym mieć taki ale to może w przyszłości. Czekam aż pokażesz cały skład w całej okazałości.
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#55
Czy Ural ten z zabudową bardziej przeszkloną (Herpa robi to jako zabudowę radiostacji np.
744454 Ural Funkkoffer-LKW "NVA") był używany w LWP?
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#57
A panowie w mundurach będą? Masz jakiś pomysł na figurki? Mi coś tam świta we łbie, obawiam się tylko wrzasku że powstawiam takie nie "polskie".:mad:
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#59
No to masz problem z głowy :D. U mnie z tym gorzej,załadunek pojazdów na wagony bez szwejów,to jak lizanie loda przez szybę:LOL:. Problem w tym że nie ma typowo naszych wojaków do kupienia :mad:.
 

Podobne wątki