• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ER 20 Dispolok z zestawu ROCO

Blue

Użytkownik
Reakcje
30 1 0
#2
Hercules Piko, podobnie jak inne lokomotywy w wersji Hobby, ma oświetlenie żarówkowe, tylko białe w kierunku jazdy. Wykonanie jest oczywiście gorsze niż Roco, które kosztuje 3x więcej, ale poza "taniością" plastiku nie ma na co narzekać. Miałem w garści 3 Herculesy -Roco, Trix i Piko - każdy ma coś dobrze i coś tak sobie. Piko jeździ bardzo cicho i płynnie, Trix nieco głośniej. Jak jeździ Roco - nie wiem. Marzę o uzupełnieniu mojego stada Herculesów o Roco, ale nie za 600 zł.

Mam płytki oświetlenia biało-czerwonego LED do tych lokomotyw - daj znać jeśli będziesz zainteresowany.
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
leszekcha napisał(a):
Hej Blue.

Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy. Ten zestaw, do którego podaje link, jest produkcji Roco :roll:
Także chodzi mi o herkulesa Roco z zestawu startowego Roco.
Myślę, że będziesz zadowolony z herkulesa ROCO, nawet najtańsze modele ROCO w wersjach hobby maja porządne silniki i dużo lepsze właściwości jezdne niż np PIKO (na myśli mam np model ROCO BR290, który można nabyć za ~160PLNów).
 
OP
OP
L

leszekcha

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Dzięki Pepej.

Mam już BR232, BR120 i BR212 z Roco, miałem BR 218 Roco z zestawu startowego i najbardziej byłem pod wrażeniem wykonania wózków. Przymierzam sie do wspomnianego w linku zestawu startowego ze względu na sterowanie cyfrowe no i tego Herculesa. Obejrzę go w Gdyni w sklepie, chciałem po prostu dowiedzieć się czy ma pełne oświetlenie i np. krótki sprzęg.
 

Podobne wątki