• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie EP09 - Zdjęcia

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Okolice wiaduktu drogowego niedaleko Białej Rawskiej w grudniu 1998 r. Pociągi jadące w kierunku Warszawy, we wczesnych godzinach południowych, w odstępie zaledwie kilkunastu minut.
27630019.jpg
27630020.jpg
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
10. 09. 2003 r. Łódź Widzew i EP09-024 wjeżdżająca na tor 9, przy peronie 1-szym, prowadząc pociąg relacji Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia.
Sytuacja obsługi pociągów do Łodzi, lokomotywami przeznaczonymi do pociągów kwalifikowanych, miała miejsce, gdy dany egzemplarz miał do "wyjeżdżenia" ostatnie kilometry przed kolejną rewizją. Dzięki temu, mogliśmy w łódzkich peronach spotkać, prawie wszystkie serie lokomotyw pośpiesznych.
2212003_0910_234241AA   11.jpg
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Postaram się wytłumaczyć o co mi chodzi. Jeśli ktoś już wrzuca zdjęcia to warto jest je dobrze opisać znaczy co gdzie i kiedy. Po to żeby np ktoś to będzie za 2 czy 10 lat szukał zdjęć np lokomotywy EP09-015 mógł po wyrzuceniu w wyszukiwarkę zapytania o EP09-015 był w stanie odnaleźć to właśnie zdjęcie na tymże forum. Inaczej wg mnie wklejanie zdjęć bez podpisu jest zwykłym martnotrawstem miejsca na serwerze. Za tydzień nikt już o tym zdjęciu nie będzie pamiętam,a wyszukać też nie będzie po czym
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Popieram kolegę miki i sam nie raz prosiłem o podawanie wszelkich możliwych danych zamieszczanych zdjęć. Nawet jeżeli wiemy mało albo i prawie nic na temat fotki, dobrze jest jednak podać wszystko, co się da. Pomijam już fakt, że wrzucenie nawet najpiękniejszego zdjęcia bez słowa opisu czy choćby komentarza jest, moim zdaniem, nieeleganckie i jest oznaką pewnego lekceważenia odwiedzających forum.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Jeszcze tylko żeby zdać upust negatywnym emocjom najbardziej mnie mierzi, gdy ktoś wrzuci zdjęcie z podpisem "takie coś wczoraj strzeliłem". Takie wpisy nadają się na strony typu Facebook a nie forum tematyczne. Uff
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 30
Koleje w Polsce 10
Koleje w Polsce 13
Koleje w Polsce 29

Podobne wątki