• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie EP09 - Zdjęcia

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
9.07.2017r. EP09-029 stoi przed halą lokomotywowni Warszawa Olszynka Grochowska, kilka dni po naprawie rewizyjnej. Warto zwrócić uwagę na obręcze kół (klimatyczne!)

9.JPG
 

map69

Znany użytkownik
Reakcje
79 0 0
W dniu dzisiejszym 21.07.2017 "Rodzynek" EP09-046 odbył pierwszą jazdę próbną po naprawie w Gliwicach.
Próba odbyła się na trasie Katowice - Wrocław - Katowice, z trzema wagonami osobowymi.
Niedługo zobaczymy go z powrotem w ruchu planowym (y).
A wczoraj wróciła po naprawie do Warszawy EP09-032, prowadząc TLK 41100 Górnik.
 
Ostatnio edytowane:

Generał

Znany użytkownik
Reakcje
746 5 0
EP09-046 już w planowej służbie. Pociąg TLK ze Świnoujscia i Słupska sfotografowany 29 07 2017 roku w okolicach Przystanku Kraków Mydlniki Wapiennik. Dwanaście wagonów na haku.
EP09-046 TLK SLUPSK KRK 29 07 17 (3).jpg
 

map69

Znany użytkownik
Reakcje
79 0 0
EP09-046 prowadzi w zastępstwie za Darta, opóźniony 36 minut, po zmianie czoła w Opocznie pociąg IC 31106/7 Wit Stwosz rel. Kraków Płaszów - Warszawa Wschodnia.
Warszawa, ul. Mszczonowska 31.07.2017.
P1350541a_2.jpg


EP09-046 z powrotnym IC 13106 Wit Stwosz podstawia się na tor 12. Warszawa Wschodnia 31.07.2017.
P1350630a_1.jpg
 
OP
OP
Adam Okuń

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
EP09-043 z pstrokatym składem IC "Chopin" wjeżdża na peron Dąbrowa Górnicza. To ostatnie takie zdjęcie u nas. W przyszłym roku poleci przez Oświęcim.

 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
995 62 25
Nie wiem co tu jest patrolowego... wszystko w pasujących do siebie barwach. Polecam Kamienczyka. 07 w barwach PlR, wagony w barwach tygrysa, między nimi barowy malboro... A na deser zdarza się jeden bohun w standardowych barwach... I teraz sam powiedz co jest pstrokate :cool:
 
OP
OP
Adam Okuń

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Wiem widziałem :) ...szukałem bardziej postrakatych i ten o którym piszesz się trafił jako pierwszy :D Tak czy siak ten skład na polskich torach mi się najbardziej podoba ale to może dlatego że u mnie jeździ:

EIC "Sobieski"


...chociaż wolałem go z Husarzami...
 

norbis97

Znany użytkownik
Reakcje
304 6 1
Rozmazane czoło, to wina aparatu ;), będę się starał znajdować inne fotki.

Zatem należy "wrzucać" tylko ciekawe zdjęcia EP09 tj historyczne, i podobne ? pytam na przyszłość ;)
 
Ostatnio edytowane:

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
należy "wrzucać" tylko ciekawe zdjęcia EP09 tj historyczne, i podobne ?
Czy to jest forum dyskusyjne, czy galeria zdjęć kolejowych? Tu powinny trafiać zdjęcia które coś obrazują, na przykład coś nowego w wyglądzie tych lokomotyw. Wrzucanie setnego zdjęcia EP09 w malowaniu PKP IC do tego niewyraźne sądzisz że czemuś służy lub coś wnosi? Jest tu parę osób co sobie z tego forum zrobiło wrzucadło fotek przez siebie zrobionych, nie ważne co ukazują i w jakiej jakości. Po prostu wrzucić, bo zostały zrobione.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 30
Koleje w Polsce 10
Koleje w Polsce 13
Koleje w Polsce 29

Podobne wątki