• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie EP09 - Zdjęcia

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.271 28 2
105072.jpg

http://bana.webd.pl/details.php?image_id=128

A to może i ja podzielę się zdjęciem jednego z moich maleństw :cool:
Rok 2014, ZNLE Gliwice i rodzynek EP09-046 podczas rozpoczynającej się naprawy głównej podczas której stracił lustra i obudowę klimy. Osobiście starałem się powalczyć o pozostawienie charakterystycznej obudowy i cudnych luster, ale się nie udało (n) Jednak ważne, że choć jedna maszyna została w klasycznej malaturze! :D Podczas ostatniej P4 udało mi się wymienić ramki reflektorów z plastikowego szajsu na stalowe, które dożywają do kolejnej naprawy w całości i wyglądają w mojej ocenie lepiej.
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.271 28 2
http://bana.webd.pl/details.php?image_id=115
ep09-041.jpg


Rok 2002 i EP09-041 podczas oczekiwania na zatrudnienie w dawnej lokomotywowni Gliwice. W tym czasie EPki obsługiwały pociąg EX "Stanisław Wysocki" z Gliwic do Warszawy Wschodniej. Sporadycznie zdarzały się też EP08, a w końcowym okresie eksploatacji dwóch ostatnich EP05, które naprawiono z powodu braków maszyn na 160km/h jeździły właśnie na tej relacji. Szkoda, że po MD Gliwice tak niewiele zostało...
 

torowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.215 2 1
Prezentacja dwóch lokomotyw EP09 w okolicznościowej okleinie "1920 Bitwa Warszawska", zorganizowana przez PKP IC. Lokomotywy EP09-026+EP09-014 stały dzisiaj przez kilka godzin na torze 8, przy peronie 2 stacji Warszawa Wschodnia.

ep09-026_2.JPG
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Mam prośbę do wszystkich, zamieszczających zdjęciu zarówno w tym, jak i w kilku innych, podobnych wątkach w dziale "Prawdziwa kolej" o bardziej krytyczne przyglądanie się swoim zdjęciom przed decyzją wstawienia ich na forum. Wydaje mi się, że te wątki powinny służyć do pokazywania rzeczywiście ciekawych zdjęć lokomotyw, albo w niecodziennym malowaniu czy oznakowaniu, albo w ciekawym ujęciu. Ale zamieszczanie dziesiątków zdjęć praktycznie identycznych maszyn, różniących się wyłącznie numerem, fotografowanych w tym samym, albo bardzo podobnym miejscu i ujęciu, wydaje się lekką przesadą. Prosiłbym też o zwrócenie większej uwagi na jakość fotografii, bo niektóre tu zamieszczane są nie najwyższej jakości, a nie przedstawiają niczego szczególnego, co usprawiedliwiałoby wstawienie kiepskiego technicznie zdjęcia. Wprawdzie możliwości serwera forum są dość duże, ale jednak nie są nieograniczone.

Powtarzam ten sam post w kilku wątkach, w których pojawia się wiele w sumie podobnych do siebie zdjęć.
 
OP
OP
Adam Okuń

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Dlatego też warto używać zewnętrznego pewnego serwera. Mam nadzieję, że moje zdjęcia się podobają. Jeśli nie dajcie znać. Przestanę wrzucać. Mam swoje miejsca do publikacji nie muszę ich publikować tutaj.

IC "Sobieski" w Gołonogu. Nawłoć przekwita za chwilę wszędobylski smog, staropolski syf, śmieci, stare opony i typowy dla naszego kraju jesienny bajzel przy torach wygoni mnie z kolejowej linii nr1;)

 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 30
Koleje w Polsce 10
Koleje w Polsce 13
Koleje w Polsce 29

Podobne wątki