• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie EP08

tokarz76

Aktywny użytkownik
Reakcje
313 1 5
Nie robi za popych. Podczepilismy się do towarowego, aby szybciej zjechać na Kanał Kaszubski.
Lokomotywa była po jeździe próbnej po przeprowadzonej na Grabowku naprawie rewizyjnej.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Przepraszam jako moje pytanie będzie tylko luźno powiązane z tematem ale nigdy wcześniej nie natknąłem się na informacje o składzie Odra2.

Mogliby państwo przybliżyć trochę faktów na temat tego projektu?

Pozdrawiam

Michał

Ps: właśnie sie natknalem na wątek

http://forum.modelarstwo.info/threads/nowoczesny-tabor-dla-pkp-1977.11672/
Odra 2 pokazana na filmie w minucie 2:57 materiału, który jest w linku kolegi - bardzo ciekawy pociąg (nie znałem). Malowania wagonów jak miał Odra2 w 1976 roku też nie spotkałem wcześniej. Myślałem że wszystkie zwykłe wagony pasażerskie w pociągach w PRL-u były oliwkowe/khaki/zielone :), ale jak widać ekspresy jak mniemam były jakimś szczególnym wyjątkiem i widocznie miały się wyróżniać z ciemnozielonej masy.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 4

Podobne wątki