• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EP05

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#65

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#70
Nie chcę zakładać nowego wątku więc tutaj napiszę. Kolega poprosił mnie o pomoc w wytrawieniu oznaczeń na EP05. Niestety nie posiadam kroju tej czcionki. Czy moglibyście mi troszkę pomóc w tej kwestii? Jeżeli ktoś z Was, Forumowiczów mógłby udostępnić mi plik Corela z tym krojem, to byłbym niezmiernie wdzięczny.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#71
5-23 od niecodziennej strony. Zdjęcia z 8.2007 zrobione w trakcie (chyba P-2) na szopie Olszynka Grochowska...jeszcze jako PKP CARGO ...
DSCN7065.JPG

Tu były narzędzia...
DSCN7067.JPG

Korytarz...
DSCN7069.JPG

"mała" sprężarka... chyba
DSCN7071.JPG

Social... i bezpiecznik obwodu WN jako źródło czyściwa do rąk( uzupełnienie pasty BHP :ROFL::ROFL::ROFL:)
DSCN7073.JPG

Regulator napięcia??
DSCN7074.JPG

Pulpit i widoczna "kaczucha"...( jak to nie którzy nazywali)



PS.znów przeglądałem archiwa na dysku:):):)
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#75
Co do tych pracowników, to chyba tylko jednego mogę z imienia wymienić na 100%... zorientowani wiedzą o kogo chodzi - D. R.*,emeryt już.

Pozdrawiam z MMz

PS.Teraz dostrzegłem błąd merytoryczny w poście z 4-11-2015... powinno być 03.2009, a było 03.2003.

W 2003 SKMWA nie było jeszcze:gwizd::gwizd::gwizd:. Cóż, lepiej późno niż wcale...

*) celowo tylko pierwsze litery personaliów
 
Ostatnio edytowane:

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#76
Co do tych pracowników, to chyba tylko jednego mogę z imienia wymienić na 100%... zorientowani wiedzą o kogo chodzi - D. R.*,emeryt już.

Pozdrawiam z MMz

PS.Teraz dostrzegłem błąd merytoryczny w poście z 4-11-2015... powinno być 03.2009, a było 03.2003.

W 2003 SKMWA nie było jeszcze:gwizd::gwizd::gwizd:. Cóż, lepiej późno niż wcale...

*) celowo tylko pierwsze litery personaliów
D.R. znałem osobiście nie tylko od strony kolejowej .Reszta żyje już tylko wspomnieniami
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5

Podobne wątki