• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ENERGETYKA

map69

Znany użytkownik
Reakcje
79 0 0
#61
Pociąg sieciowy złożony na moje oko z 2 członów EW53 prowadzony SM42-222 mija się ze Skodą Lotosu 181 089-4 Cieślin 26.05.2016

P1030488_1.JPG
P1030495_1.JPG
P1030503_1.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#64
Wracając do zdjęcia powyżej wstawionego przez kolegę Szwed 1978 z koparką K - 611, bo jest to koparka z czerpakiem chwytakowym a nie żuraw, tak dla sprostowania.
 

raf_oct

Znany użytkownik
Reakcje
247 3 0
#65
A jeżeli chodzi o skład napotkany w Cieślinie z SM42-222 to dodam że stacjonuje on w Toruniu Głównym
DSC01878lllllllllllllllllllllllllllllllllll.JPG
dwa zdjęcia z dzisiaj
DSC01881qqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.JPG
DSC01661nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.JPG
i jedno sprzed miesiąca
 

SM03-422

Znany użytkownik
Reakcje
675 9 1
#69
Nie podawano przydziału pociągu, wagony miały napisy typu WAGON ZAŁOGI, WARSZTAT czy AGREGAT.
Tu bym sie nie zgodził, bo nawet w szkole kolejowej mnie uczono, że wagon musi mieć przydział stacyjny i nawet do dzisiaj najnowszy tabor, tu wagony maja napisaną stacje do której są przypisane. A co do starszych wagonów jak i grup wagonów np. to miału przydział, ale np. do stacji Jaworzyna Śląska od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku był przypisany zmechanizowany pociąg utrzymania nawierzchni (jesli dobrze pamietam, jutro sie upewnie) nr 62, a nikt takowego nie widział, a nawet osoby, które ,,w,, nim pracowały nigdy nie byli w Jaworzynie...
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#70
Nie podawano przydziału pociągu,
Ej, ej ... wręcz przeciwnie. Na wszystkich pociągach sieciowych, które miałem okazję zobaczyć były napisy określające przydział. Np. pamiętam "Pociąg sieciowy MOR Słotwiny", Pociąg Sieciowy Dęblin, Skarżysko Kam. i wiele wiele innych. A tu dla przykładu - Warszawa Wschodnia.

PKP-Sieciowy-A.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 1
Koleje w Polsce 3

Podobne wątki