• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ENERGETYKA

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#41
witam
szukam fotek wagonów technicznych na podwoziu wagonów towarowch ale tych z produkcji od 2005
- platforma 4 osiowa zabudowana kontenerem 20 stopowym i rusztowaniem - podestem technicznym - zakładałem, że samoróbka ale trafiłem je ostatnio w kilku miejscach ( Poznań w kierunku Szczecin i Bygdoszcz) - ale było zbyt mało czasu aby trafić fotki
być może to ten sam skład.
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.182 8 0
#44
Nowy, dwuwagonowy zespół pociągu roboczego PKP Energetyka. Przegubowe platformy kontenerowe, zbudowało EKK Wagon w Ostrowie. Na wagonach zabudowano moduły kontenerowe, każdy z innym przeznaczeniem. Skład gościł dziś w ostrowskiej firmie, stąd "świeżutkie" fotki :)
 

Załączniki

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#46
na linii Wrocław - Poznań pracuje skład Energetyki - ( dzisiaj Kościan, i Czempin) czy ktoś może zrobić fotki tego składu
- lok + kilka platform z podestami
 
P

Paweł Piotr

Gość
#59
W związku z bardzo ciekawym zdjęciem (można by rzec: corpus delicti...) mam dla Szanownych Kolegów zagadkę: proszę sobie wyobrazić, że jesteście maszynistą lokomotywy manewrowej, jadącej z bocznicy skupu złomu do stacji, tak jak pokazuje żółta strzałka, i napotykacie po prawej stronie toru, po którym jedziecie (w miejscu wskazanym czerwoną linią), semafor z czerwonym światłem... I co dalej? :(...
Myszków.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#60
Jechałbym dalej, bo wiedziałbym (znajomość szlaku), że ten semafor mnie nie dotyczy. Ale faktycznie można dyskutować, czy nie byłby potrzebny W 3.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 1
Koleje w Polsce 3

Podobne wątki