• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EN57 od Modeli już do kupienia

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#1
Warto było czekać.... Dziś w Parowoziku najnowszy wypust firmy Modela z Łotwy. EN57 i to w 3 wersjach. Z tego co widziałem to było ok 30 zestawów nie wiem ile których, ale ceny przystępne - bez dekodera za 840 zł - wersja z dekoderem dźwiękowym 1250 zł. A podobno firma obiecuje jeszcze na drugą połowę roku wersję z opuszczanymi cyfrowo pantografami (tak jak ma to miejsce u Roco).
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Potwierdzam widziałem osobiście, rewelacyjnie wykonane reflektory z lustrami i filigranowymi czerwonym końcowymi wykonanymi na światłowodach. Białe oczywiście na mikro żarówkach. Model rusza w analogu przy minimalnym napięciu a malowanie jest rewelacyjne! Szkoda tylko, że nie ma w epoce V, ale IV na początek też może być. Kupiłem dwa!
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#6
O rzesz...
Jadę dziś kupić!
Już nie mogę się doczekać.

EDIT:
Udało się Wam mnie nabrać. I teraz mi gupio. :|
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
No tak ten z pantografami podnoszonymi ma też mieć otwierane w cyfrze drzwi. Tak czy siak warto było czekać, bo model rewelacyjny, a już myślałem, że nic z tego nie będzie! :D
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Najbardziej intryguje mnie fakt, że mają też być pasażerowie wychodzący po otwarciu drzwi! Skąd będą wiedzieli gdzie iść… prawdziwa nanotechnologia ?
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#13
ffox napisał(a):
O rzesz... :shock: biorę 2! Albo 3 i rozdam po rodzinie
Może zrobią promocje na zakup w czteropaku :D
Chyba Ci się nie uda... przed chwilą byłem z pieniędzmi po swój model i zostało jeszcze tylko 9 zestawów.
 

Juras

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Kto wie? Teraz zauważyłem, że mój maszynista wodzi za mną wzrokiem jak chodzę koło modelu Modela. Bez czteropaku się nie obejdzie! :shock:
 

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#17
Hahahahahaha !! Wy tu sobie gadu-gadu ....a ja Wam wymiotlem wszystko ! Jak w PRL_u....zostaly gole polki !!! Powybieram....pomarudze....a nadwyrzke na Alllegro pogonie! :D
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#18
A tak prezentuje się lista wyposażenia dodatkowego:
klimatyzacją
bi-ksenonowy
skórzana tapicerka
wstawki z drzewa cedrowego
nawigacja GPS
hamulce brembo
Nagłośnienie Alpine
Lakier perłowy lub metalik
TV sat w każdym zagłówku
A tak wygląda model full wypas
 

Załączniki

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
#19
Bipa1966 napisał(a):
Hahahahahaha !! Wy tu sobie gadu-gadu ....a ja Wam wymiotlem wszystko ! Jak w PRL_u....zostaly gole polki !!! Powybieram....pomarudze....a nadwyrzke na Alllegro pogonie! :D
Mylisz się ja już je wykupiłem zanim trafiły do Parowozika :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
E
Tabor 38
Tabor 23
Tabor 10
Tabor 225
Tabor 21

Podobne wątki