• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EN57 Milosa i Modela

maigano

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
czy ktoś zastosował inny napęd niż dedkowany przez milosa (tenshodo ) mile widziane zdjęcia i z jakiej lokomotywy pochodzą lub jak firma , sklep.
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
skąd wziąłeś pantografy?:) Przepiękny jest.... ja zastanawiam się nad tym malowaniem, ale z jakiegoś powodu wygrywa wewnętrznie obecne PR. szaro-bordo/
 

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
100 2 0

Oznaczenia klasy oraz PKP często były także jako aluminiowe dekoracje, z których później zrezygnowano. Foto ze strony Kolejowa Klatka.
 
Reakcje
0 0 0
czy nie wie ktoś co się stało ze stroną milosa---modelni.vlaki.com/gomulka/‎ oraz z mailem na niej kiedyś zamieszczonym ---( jocif.milos@siol.net) strona nie otwiera się a na maile wraca odpowiedz błąd -- user unknown . mam kilka pytań do tego pana i nie wiem jak się skontaktować
 
Reakcje
0 0 0
Mylić się ludzka rzecz . A przyznać się do pomyłki to durza sztuka nie wszyscy to robią :) A nie wiecie co się tam dzieje . Przebudowa strony czy co ? Ale czemu poczta elektroniczna wraca ? A może ktoś w przeciągu tygodnia kontaktował się z panem Milosem ?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
E
Tabor 38
Tabor 23
Tabor 10
Tabor 225
Tabor 21

Podobne wątki