• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Elvis - modele lokomotyw serii ET21

tomekkor

Znany użytkownik
Reakcje
5.512 31 1
#4
:niepewny:... to nie wygląda na MTB. Przestrzenne poręcze na czole, przestrzenne wycieraczki, przestrzenne klamki.
Ten model w niczym nie przypomina wcześniej prezentowanej zabawki.
 
OP
OP
Elvis

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#8
A kiedy Piko wydało, albo ma wydać ET21? Wygląda nieźle? Widzę, że nie wyczuliście sarkazmu. Przecież pokazałem Model z blachy z chromowanymi odbłyśnikami, pięknym przestrzennym dachem, o samych pantografach nie wspomnę jaka to finezja.
To jeszcze jeden:
IMG_7057s[1].jpg
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
#9
No tak, ET21 od Piko to było tylko w pobożnych życzeniach, ale zamieszczenie tego zdjęcia w wątku o modelu MTB jakoś mi z tytułem nie licuje, a ten sarkazm chyba niepotrzebny. Dobrze wiemy i bez porównań, że modele z blach, wyrób jednostkowy, pod zamówienia indywidualne itd. za . . . 5000 - 6000, czy wiecej złotych, jest o niebo lepiej wykonany. I nawet wiemy to bez sarkazmu, a tak to trochę na ironię wygląda, lekko nawet z nas - czytających.
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#15
Ok dodam tylko tyle że miałem okazję oglądać na żywo ET21-98 i PTKiGK i faktycznie wykonanie prima sort (y)
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki