• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Elektryka pod siedmioma modułami + skromna relacja

OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Witam,
jako, że stałem się posiadaczem aerografu i kompresora wykopałem z czeluści moich zbiorów dawno zakupione węglarki DB, które posłużyły za tzw. króliki doświadczalne. Zaznaczam, że są to moje pierwsze, chyba zwaloryzowane wagony. Może dobrze, może źle, pal to licho, wszystko jeszcze przede mną.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 
OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Hej ha, wczoraj skończyłem falnsy Cargo. Są to trzy z dziewięciu jakie posiadam i przydałoby się ET 22 Cargo ale z tym to jeszcze poczekam, muszę nad dachem popracować. Na razie wagony.





1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
 
OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Witam, przyjąłem wyzwanie i zwaloryzowałem pierwszą w moim życiu lokomotywę. Padło na ET 22-854 PKP CARGO. Nie będę ukrywał, że nie pomogłem sobie zdjęciami z wątku kolegi @m_zntk jak i zdjęciami z oryginałów. Szczerze mówiąc obawiałem się tego wyzwania. Zajęło mi to na spokojnie trzy popołudnia i muszę przyznać, że chyba jakoś to wyszło.


1.jpg
2.jpg

3.jpg
 
OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Kilka dni temu dotarła do mnie moja ST44. Nie będę nic pisał na jej temat, bo wiele słów już padło w innym wątku. Mi osobiście lokomotywa odpowiada. Poniżej zdjęcia lokomotywy już pracującej.

2.jpg
4.jpg
1.jpg
3.jpg
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
Stacyjka w sam raz na imprezy FREMO, dwie bocznice więc jakiś ruch towarowy i manewry można uskuteczniać.
Bracia Czesi z mniejszymi obskakują FREMOimprezy.
Wybierz się kiedyś do Krakowa na którąś z imprez. Albo do innego Sosnowca czy Gliwic.
 
OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.692 58 9
Wybierz się kiedyś do Krakowa na którąś z imprez. Albo do innego Sosnowca czy Gliwic.
Tu będzie kłopot, bo mieszkam w Niemczech no i jeszcze jeden moduł muszę dorobić, ale najpierw przeprowadzka pod koniec miesiąca i potem moduł. Zastanawiam się jeszcze na zelektryfikowaniem całości hmm nie wiem jak się za to zabrać-to tylko plan, zobaczymy.
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
Autostrada ze Zgorzelca do Krakowa przez Śląsk jest. Choć nie zawsze przejezdna (jak np. dziś). Taka stacja do jakiegoś większego combi powinna się zmieścić.
A zresztą i w DE imprez makietowych a zwłaszcza FREMO jest pod dostatkiem.
Co do elektryfikacji: FREMOludki mają patenty na sieć na modułach. I coraz więcej tego widać na imprezach. Na imprezie w Krakowie też była cała stacja pod siecią.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Klimatycznie, ale przychylam się do uwag Tomka K. Poza tym nastawnia to nie latarnia morska....było o tym na forum.
Sama makieta jednak bardzo mi się podoba :)
 

Podobne wątki