• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Elektrowozy Elektryczne Kempola

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
#41
Oglądam sobie zdjęcia ładnej, czerwonej strzały, a pod nią jakaś beznadziejna dyskusja o wyższości małego nad niskim. Na prawde, serdecznie odechciewa się zaglądać na to forum. W każdym temacie durne dyskusję nie na temat.
A sam EZT jakoś nie pasuje mi do tego podnoszonego mostu. Za to na przed ostatnim zdjęciu - miód. Tylko ta półbramka jakoś dziwnie... Nie pasuje.
Ten przykład ETR pokazuje ze jak ktoś idzie w koleje dużych prędkości to zdecydowanie moduły z jakimi się najczęściej spotkamy (linie jednotorowe, niezelektryfikowane z przejazdami dróg polnych i krówkami czy wiszącym praniem po prostu nie pasują do takowych. Ty2 czy EU07 badz inne motoraki jak najbardziej, ale to juz jest zbyt duzy skok technologiczny.

Wiec Marku, moze czas zacząć projektować moduły na KPD? ;)
 

Beobachter

Znany użytkownik
Reakcje
4.896 10 2
#44
Zacząłem pomyłkowo pisać w tym wątku. A że nie wiem jak się z tego wycofać - wszystkiego najlepszego w 2022 roku :)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 23
Kolekcje 30

Podobne wątki