• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Usługi Elektrosadzarka na 20kV

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
W związku z zapytaniami na priv o napięcie, cenę i dostępność, zakładam wątek w tym dziale.
http://forum.modelarstwo.info/threa...icze-i-inne-elektrozabawki.49587/#post-867985
Elektrosadzarka pokazana w tym wątku była trochę prototypowa, m. in. poprzez zastosowanie laminatu DIY. Aby podnieść standard produktu mogę seryjne zrobić kilka takich sadzarek, jednak musi zebrać się minimalna ilość.
Na ten moment cena kształtuje się w zakresie 350-400,-. Minimalnie potrzebuję 3 zamówienia aby zrobić serię (jedno potwierdzone na priv). Przy większej ilości cena jednostkowa będzie niższa. Zamówienia zbieram do 12.06.2020 20:00, wówczas określę, w zależności od ilości, standard wykonania. Czas realizacji ok. 4 tygodni.
Zestaw zawiera:
- sadzarkę 20kV zasilaną sieciowo
- dwa sitka z rączkami
- komplet kabli
- wysyłka (Paczkomat Inpost/Kurier DPD)

IMG_20200512_201904_1_skalowacz_pl.jpg

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Oki, to mamy minimum na mini serię. Jeśli ktoś by chciał taką sadzarkę po w.w. czasie może uda się jeszcze wepchnąć.
@Robert Reschka na priv będą dalsze szczegóły odnośnie zamówienia.
Muszę uporać się z bierzącymi kwestami i prawdopodobnie w ciągu kolejnego tygodnia będę powoli ruszał z tematem.

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Wszyscy zainteresowani dostali wiadomość o postępach projektu.
@Robert Reschka proszę o wiadomość na priv, gdyż nie mam możliwości rozpoczęcia rozmowy (blokada).

Ci, którzy by chcieli taką sadzarkę a przeleciał termin, aktualnie jest ok. 24-36h gdzie mogę dołożyć kilka sztuk do serii.

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Jutro powinny dotrzeć do mnie brakujące trafa. Do końca tygodnia chcę zakończyć budowę.
Wszystkich oczekujących przepraszam za opóźnienie wynikłe po stronie dostawcy transformatorów, które opóźniło zakończenie montażu na czas.

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Witajcie,
7 sadzarek jest już złożonych i czeka na akcesoria + pakowanie. W weekend lub poniedziałek będę wysyłał dane do uzupełnienia płatności oraz pytanie o adres i formę wysyłki ew. będziemy umawiać odbiór własny.
1 specjalna czeka na finalny montaż.
2 sztuki zamówione w międzyczasie (lista dodatkowa/rezerwacyjna), w przyszłym tygodniu będą części, trudno powiedzieć, kiedy finalny montaż, niebawem podeślę dane do zadatku.
1 sztuka powstanie dodatkowo, aktualnie, jest dostępna do rezerwacji.

IMG_20200723_150633.jpg

matidj201

Aktywny użytkownik
Witajcie,
7 sadzarek jest już złożonych i czeka na akcesoria + pakowanie. W weekend lub poniedziałek będę wysyłał dane do uzupełnienia płatności oraz pytanie o adres i formę wysyłki ew. będziemy umawiać odbiór własny.
1 specjalna czeka na finalny montaż.
2 sztuki zamówione w międzyczasie (lista dodatkowa/rezerwacyjna), w przyszłym tygodniu będą części, trudno powiedzieć, kiedy finalny montaż, niebawem podeślę dane do zadatku.
1 sztuka powstanie dodatkowo, aktualnie, jest dostępna do rezerwacji.

Zobacz załącznik 745066
Wyglądają super a więc czekamy na wiadomości priv.

sledz

Aktywny użytkownik
Zamówiona elektrosadzarka właśnie dotarła. Wygląda elegancko, wszystko bardzo dobrze zapakowane. Niestety na tę chwilę nie mam możliwość przetestowania jej potencjału, zrobię to po powrocie do domu.
Dziękuję bardzo.

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Witajcie,
Temat sadzarek z pierwszej partii prawie zamknięty.
7 z 8 trafiło już do odbiorców lub zaraz trafi.
1 czeka na zamknięcie kwestii finansowych i czeka na wysyłkę.
Wszystkie 3 sadzarki, które powstaną w dogrywce są już zarezerwowane.

W najbliższym czasie nie będę wznawiał projektu. Można pisać na PW z ewentualną chęcią zamówienia lecz jeśli coś ruszy to na pewno po nowym roku z uwagi na obłożenie w życiu prywatnym i zawodowym.